bugün

Eski sevgilinin mesaj atmasıdır. Kara kara düşündürtür. Cevap versen yüz bulur vermesen aklın kalır. Bu çocuk yüzünden en yakın iki arkadaşımı hayatımdan çıkardım. iki aydır kafam rahattı şimdi geri döndü. Ne yapacağımı bilmiyorum. Normal bir kızım benden vazgeçsin beni daha fazla üzmesin istiyorum. Peşimi bırakmıyor. Değer vermiyor beni kullanıyor. Sevmiyorum gerçekten içimde bir his yok ama şuan boşluktayım. Eski sevgilinin mesaj atması bombok bir durumdur kısacası.
Neden nedeen? Neden şimdi bunu yaparsın ki. Tam da zamanıydı.
Sövgü ile biter.
En gün yüzüne çıkmamışından.
hala seviliyorsa kalp krizi geçirtir.
Yokluktandır büyük bir ihtimalle...
şimdi sakin ol ve o telefonu yavaşça yere bırak evlat.
eğer ki zamanında boynuzları takmışsa "ben kız/erkek arkadaşıyım kimsiniz?" diye cevap verilmelidir.
4 kızla boğustum whatsappta aynı anda. Sonra numarayı değiştirdim. En iyisi arada numarayı değişmek. Yayılmasını önlemek.
Çok değişik Bi durum. Acaba oyun mu oynuyorlar diye düşünmüyorum değil.
Bir yıl önce terk eden sevgilim, bir hafta önce terk eden sevgilimden sonra mesaj attı hükmü nedir hocam.
(Random gülüş)
Arada yoklar.
' sizin oradan geçiyorum da ne yapıyorsun bakayım dedim,
işin yoksa çıksana,
biraz yürüyüp konuşuruz. '
vb şeyler yazar. bizden bir şey olmayacağını biliyoruz. neden beni ısrarla çağırdığını merak etmek dahi istemiyorum. uzun aradan sonra ortaya çıkması daha da itici hale getiriyor.
eğer içinizde ona dair birşeyler kaldıysa o mesaj tam bir 5. günün şafağında yardıma gelen gandalf gibidir. ancak hemen heveslenmeyin rohirrim geldi kurtulduk diye. öteki tarafta götü sağlama almak için helallik istiyor da olabilir.

edit:ahahahah burada olduğunu biliyordum.*
yanlız kalmıştır.
edit: kimsede uyarmıyor yalnız doğrusu diye.
edit: bu sefer uyarı geldi. kimse de uyarmıyor doğrusu yalnız diye.
eski yaranızı deşmek isteyen cadıdır.
şu an ki sevgilinin, eski sevgilinin mesajı ile dalga geçmesine neden olur. yapmayın canlarım. kendinizi bu konuma düşürmeyin.
Rahatsız edicidir. Yapma kendini rezil etme diyorum dinlemiyor. Kaç zaman oldu vazgeçmedi. Her yazdığı mecrada engelliyorum. Başka bi yer buluyor mutlaka yazacak. Azimli çıktı baya. Takdir ettim.
Sadece mesaj atmakla kalsa neyse,özelden aramalar filan.Geçmiş gitmiş olay ısıtıp ısıtıp gündeme getirmesi yok mu birde.
Seni rüyamda gördüm iyi misin diye merak ettim şeklinde yüz yıllar boyu büyük kitlelere ulaşan mesajdır.
Yaparsa böyle bir eylem ayıp eder. Herkesleşir ve ben buna kahrederim be!
Senin gelmişine geçmişine diye saydığım nadir iltifatlardandir.ne istediğini bilmeyen sevgi fukarasi insanlar.
Yaklaşık 10 dakika önce efendim ömer aramışsın diye mesaj attı. Ne ben onu aradım ne de benim adım ömer şimdi noluyoruz diye de cevap atamıyorum. 6 aydır hiç konuşmamıştık bu mesajı ağır geldi lan.
çok zor bi durum ya.
beni gerer her seferinde.
genelde combo yapıyorlar bana.
geçen biri şişme yatağın pompası kalmış onu istedi, diğeri aradı bilgisayarla ilgili bi şey sordu. akşamına yeni sevgilisiyle birini gördüm. geldi tanıştırdı beni falan, giderken de arada yaz merakta bırakma dedi. sen kimsin? sen kim? köpek! beni merak edecek ne var ? bilmiyosun sanki dümdüz adamız işte yaşıyoruz. senden sonra bi şey mi eksildi sanki. yanındakine diyeceksin çok güzel sırt keseler diye ama diyemiyorsun seninde mutluluğun bozulur belki sonradan.
eskileri hiç sevmedim. ama kırılmasınlar diye hiç engelleyemedim de.
sanki hayatım bi puzzle bunlarda parçası. kayboluyorlar, arada evin içinde görüyorum ama o sırada acelem oluyor evden çıkmam gerekiyor, alamıyorum yerden ben akşam gelene kadar gene kaybolmuş oluyorlar.kedilerim patileriyle ittire ittire televizyonunda altında duran annemin oymalı çeyiz sandığının altında sokuyor. kendi evime taşınırken almıştım, ilk gün gibi hatırlarım lan dedim ne güzel oldu bu buraya oymalı falan. nerden bileyim hepsi onun altında tozlanacak.içime kütük gibi oturacak...
Atmadı, atmayacak, atmasın.
Bir türlü iletişiminizi koparamadıysanız bir o yazar bir siz. Her yazdığını illa ki de bahane olarak görmeyin. belki gerçekten rüyasında falan görmüştür ne biliyim vardır işte bi sebebi ya da sebebiniz.
(bkz: hasan malı) hiiç öyle bi nabıyon diye sormaya mesaj attım, ee kimle çıkıyon gibi
Eski dostun atar, ailenden biri atar unutulurda yüregini kanatan kişiyle olmaz. Unutamazsın. Öcler alınır karşılıklı yine ayrılınır.
O yüzden boşverin sevgili falan ugrasmayın. ^^
güncel Önemli Başlıklar