belki duyarsızlıktır, aymazlıktır ama ona olan özlemi ifade etmenin en dürüst yollarından biridir yine de.

siyah külot üzerinde biriken altın sarısı am sularını yaladığımda gece rüyasında beni gördüğünden emin oluyorum. dilim eritiyor kurumuş am pıtırcıklarını. sıvı halde yutuyorum onları. eski günleri düşünüyorum. önümde am suyu pınarı varken, bilgisayar karşısında maç izlediğim arsız günleri...

bazı pişmanlıklar için her zaman çok geç. kaderde o eski külodu koklayıp halıya sperm savurmak varsa bunu yapalım. şikayet etmek, özlemek boşa. kokular gerçek.
durum çok vahimdir. muhtemelen bu kişinin sağ eli de nasır tutmuştur.
patlamaya hazır nükleer santralden farksızdır bu kişi. her an her yere patlayabilir.
delik olsun yeterdir bu tip insanlara.
ardından gömleği tersten giyip 112 yi aramayı gerektirir.
karması ' ben tam bir pislik çıktım Rıza baba' olarak degistirilmesi gereken yazarların yaptıgı eylem.
milli olamayışından dolayı içindeki atomik gücün dışarıya bu şekilde yansımasıdır.
gecenin köründe tiksinti uyandıran, şeyi başına vurmuş yazar kusmasıdır (bkz: sözlüğe boşalmasan iyiydi)
"31 çekmekten çıldırdım" da diyebilecek eşhas sözü olabilir.
aptalca bir eylem.

koklayacak sey mi kalmadi amk boklu don kokluyon.
Şimdi sevgilisinin şekline şemaline göre ya da şöyle söyleyeyim genel olarak sevgiliye göre güzel veya kötü denilebilecek eylemdir.
Yuh, yuh ve birdaha yuh. Sapıkmısınız aq ya. Ulan daha neler yazılırda işte...