bugün

salya sümük ağlamaklı günlere hoş geldiniz cümlesinin de duyulmasına sebep hadise.

sonraki aşama da telefonu elinize alırsınız, 'yes'e basıp hemen ardından 'no'ya basarsınız, '' lan acaba çağrı mı atmış oldum' dersiniz 'inşallah öyle olmamıştır' diye dualar edersiniz, üç-beş dakika içinde arayan soran olmaz, çağrı atmadığınızı, zamanında 'no'ya bastığınızı anlar bi' rahatlarsınız, aynı şey birkaç kere tekrarlarınır, ama koku burnunuzdan hiç gitmez, oturur, o'nu düşünür, zırlarsınız, daha fazla dayanılmaz hale gelir özleminiz, ararsınız, şimdi hem burnunuza hem kulağınıza ve bir de beyninize hakimdir, söyleyeceğinizi planladığınız hiçbir şeyi söyleyemez, saçmalarsınız, ve aslında onun ne dediğinin gram önemi yoktur, siz söyledikleriniz ve söyleyemedikleriniz ile hasret giderirsiniz, o bunu bilmez, ''bilmesin de zaten'' dersiniz, gelir, gider, sever, kaçar, aldatır, özler, ister, gider, gider, bi' daha gelmez, gelmesin dersiniz, kokusu hala hükmeder burnunuza, zihninize, ama değiştiremezsiniz, o gitmiştir, siz kalmışsınızdır, kokusu hep sizde duracaktır, ama gitmiştir ve siz kalmışsınızdır, tek başına sevmeyi öğrenirsiniz. düşünür seversiniz, hayal edip istersiniz, şarkı dinleyip özlersiniz, içki içip küfredersiniz, sızıp ağlarsınız, yazar unutursunuz. * *
en direk ereksiyon sebebidir.
eski sevgilinin yıllar önce verdiği tişörtünü, bir poşete sarıp sarmalayıp bir köşede unutmak ve ayrıldıktan yıllar sonra o poşeti biyerlerde bulmak, poşeti açınca yayılan koku ve işte o eski sevgilinin kokusu! insanda duvara çarpmış hissi uyandırır.
sevgili eski birde uzaktaysa daha bir acıtan durumdur. ve unutmak için tüm hafızanızı sıfırlamak istediğiniz bir anda kokusunu duyarsınız.

hem burnunuzun direği sızlar hem de kalbiniz.
ne kadar çok özlediğinizi bir kez daha anlarsınız...

(bkz: dokunduğum hiç bir ten senin gibi kokmuyor)
yani bok kokusu duymak, kendini bir bok sandığı için mi bok kokusu duymak hayır gerçek anlamda evet evet tam anlamıyla bok olmak yani kokmak.
ben onun kokusuna da kendısınede mide bulandırıcı bir duyu burumda bir bandalla burnunuzu kapatmanızı tavsıye edıyorum.
eğer yeni bitmişse ilişki, sokakta o kokuyu duyduğunuz anda tüm herşeyi bir daha yaşamanıza sebep olan durumdur.

eğer ayrılalı çok olmuşsa ''vay be bunu da xxx kullanırdı''deyip gülüp geçeceğiniz, umrunuzda olmayacak durumdur.
hafızayı canlandırmada en etkili duyunun koku olduğu düşünülünce, ilişkinin bitiş şekline göre en hırslı kinle bilenmeye ya da en ağır travmalarla duygusallaşmaya neden olabilecek olaydır.
test ettim bi sik olmuyor. bizzat süründüğü kokunun özütü halen yanımda. hediye ettiği gömlek ve deodorant. ha bir de 100 küsür liralık el kremi mevcut *. herkes unutulur. kimse şahsımdan daha değerli değildir.
Ben ilk ayrıldığim zaman kokusunu duydugum cocuga ( arkadaşim) gidip " bi dakika yaa" deyip omzuna yaslanip sonra tuvalete gidip ağladım.

Hüzne boğar resmen. Kahrolsun koku hafızası.
nefret dahi ettiğin insan bir zamanlar sana huzur verdiyse eğer, o kokuyu aldığında o garip huzuru da anımsarsın.
Kokuyu duymak altinci bir duyu organin görevidir. Kulak ve burnun ortak bir çalışma içerisinde olduğunu gösterir.
eski sevgilinin kukusuna doymak diye okudum. hayırdır inşallah.
yanından onun parfümünü sıkmış biri geçerse duyulur.
ne koyar be.

tanım: insanın psikolojisini siken durumdur.
Aga ben eski sevgilimin kokusunu erkeklerde duyuyorum. Ulan bi erkek olarak niye kadin parfumu kullaniyonuz.
hani üst komşulardan birisi sifonu çekince banyodaki gider şeysinden bazen kötü bir koku gelir ya hani, neyse bir şey demeyeyim ben. eski sevgili kötü bir şey, kokusu unutulası, leş. mühim olan evleneceğimiz kadın veyahut adamın mis kokusu. rabbim evlenesim var, everin beni.
hani üst komşulardan birisi sifonu çekince banyodaki gider şeysinden bazen kötü bir koku gelir ya hani, neyse bir şey demeyeyim ben. eski sevgili kötü bir şey, kokusu unutulası, leş. mühim olan evleneceğimiz kadın veyahut adamın mis kokusu. rabbim evlenesim var, everin beni.