bugün

(bkz: blue rush)

olsa da koklasak...
eğer hala aşıksan, bok da koksa özlettiren koku. ama bittiyse herşey, belki benzer kokuyu hissedersen anımsayabileceğin koku.
eski sevgilinin kullandığı şampuanı kullanıyorum bezen dalıp gidiyorum sonra duşun ortasında düşüp kendime geliyorum. git ulan artık hafızalarımdan!
sol framede okuyunca bile durduk yere adamın amına koyan koku/histir.
öle bir kokudur ki kokladığınızda sizi alır geçmişe yollar bir garip olursunuz içiniz titrer.
mutlu mutlu yolda yürürken yada bi otobüste giderken bi anda burnunuza gelir bu koku işte ozaman ben çok fena küfür ediorum o parfüme.aslında boş yere üzüyoruz hepimiz kendimizi.adı üstünde eski sevgili.ama olsun yinede hala seviyorum.
ne burunmuş be dedirten hadise. mevzu sevgilinin kokusunda değil ona saplanıp kalmış vatandaşın burnu ile ilgili. ne işin var kardeşim git yeni şeyleri kokla, burnuna ziyafet çek.
taşak kokusudur.
(bkz: sol el)
parfümünün adı bellidir özlendiği zaman gidip parfümden alınabilir. büyütecek bir durum değildir.

edit: sonuçta eski dir sevgili ..
anlık mutluluk ve burukluğu aynı anda yaşatan enteresan kokudur. giydiğim tişörte geçmesinden ötürü ruh halimi anlık değişikliklere sürükleyebilmektedir lakin güzeldir yine de. iyidir iyi. *
yolda yürürken bir anda burnunuza dolan kokudur. akabinde nerden geliyor, kimden geliyor diye bakmaya bile fırsat bulamadan bambaşka bir dünyada bulursunuz kendinizi. bu dünyada ise koskocaman, mis gibi bir özlem vardır.

bu noktada önemli olan eski sevgili değildir. o sadece bir simgedir. adı, sanı önemli değil. sadece geçirdiğin güzel günleri özlersin, eski sevgili ise o güzel günleri hatırlatan bir araç konumundadır. yani eski sevgiliye değil de 'eski'ye özlemdir bu.

vodka ve sigaradır.hayır rus değil sadece alkolikti.
kalbinde eskitemediysen, konsantre acı üreticisidir.
insanın gözlerinin dolmasına sebep olan durumdur, metrodaysan eğer ordan uzaklaşmak için sarfettiğin emek...
burnunda tüter.
bekleme modunda kalmanıza sebebiyet verebilir kokudur. nasıl da acıtır hala aklınızda ise eski sevgili.
Her koku ona benzer. Çakma parfüm kokusu bile sevgilinin kokusuna benzer nerdeyse. Tabi bu eski sevgili çok değerliyse.
asla unutulmayan kokudur.
kalbinin derinliklerindeki yaranın bir süreliğine sızlaması.
"amanın"dır. (bkz: biber gazı)
eski sevgilinin üreme organıdır ürermi bilmem.
(bkz: bırakın sibel üresin)
1 saniye koklamak için yanıp tutuşulan kokudur.
bazen bir şarkı çalar. sonra bütün eve kokusu siner.
vanilyalı gofret kokusu gibidir.
unutulması mümkün olmayandır.
o koku hala hatırlanıyorsa belki de hiç gitmemiştir.
güncel Önemli Başlıklar