bugün

o ve u arasındaki farkın nelere kadir olduğunu gözler önüne seren kokudur.
şuan döl kokması muhtemel durumdur. aga beeee.
Asla unutulmayan, hele ilk sevgiliyse hiç..
Adini bilmediğim fakat mükemmel bir kokudur. Hatta olur da bir gun buralardan gidersem beni unutma diye bana hediye ettiği kitabin sayfalarına parfumunden sıkmıştı icine de fotoğrafımızı koymustu. Belki basit belki cocukca gelebilir size ama benim icin manevi degeri en yuksek hediyedir diyebilirim cok mutlu olmustum gerçekten.
Gariptir ki o kitabi hala saklarim ve hala sayfalari o kokar.
pahalı bir parfümdür.

ben alırdım hep. sonra ayrıldık.

para değil de ayrılmak çok koydu.
bu sıcakta kalabalığın arasında eski sevgili kokusu alanlar var. o koku anca leş ter kokusudur.
hayata ve insanlara dair tercihlerinizi gözden geçiriniz.
Bi kaç gün önce kalabalığın arasında yürürken burnuma geldi parfüm kokusu, kafamı kaldırıp bakmadım bile bu koku kımden kimden geliyor diye.
Artık bi anlam ifade etmeyen kokudur.
Her kim kokluyorsa allah içine sindirsin.
ne sözü, ne yazısı, ne hatırası koyar eski sevgilinin kokusu kadar.
eski sevgilinin olmaması durumu.
En son unutulandır. Evet.
lanet pislik bir kokudur.
olup olmadık yerde insanın burnuna gelir, insanın ağzına sıçar, usulca gider.
sindiği yerde kalır öyle.
(#18766105).
Büyükbaş olduğu için mis gibi ot ve gübre kokardı.
önemsizdir.

önemli olan eski sevgilinin kukusudur.
"Eskı" sıfatına layık olarak unutulmus olan kokudur.
Sadece parfüm kokusu bır yerlerde burna gelırse hatırlanır..
Uzerınden gecen hersey gıbı o da hergun bıraz daha unutulur, gün gelır "parfumu neydı?" Bile dersınız..*
genellikle yumos vernel omomatikle falan karistirilan kokudur.

ameke bi keresinde markette geziniyom la dedim benim eski hatunun kokusu burnuma geldi. bi baktim yumusatici reyonu onundeyim.
unutulmaz değildir. zira koku; en çabuk unutulan duyudur. ancak bir yerde veya bir insanda duyulması durumunda da çok çabuk hatırlanır koku duyusu. koku ilginçtir.
Bi şişenin içine alınabilse keşke değil mi?
Yeni sevgilinin kokusundan güzel olmayan kokudur. Bir anlamı olsa kokunun sahibi "eski"mezdi.
zamanla unutulur.
eger seviyorsan uzun bir sure gitmeyecek kokudur o kokuyu hissetiginiz her an caniniz yanar.
parfüm değilde kendi öz kokusu ise, farklı bir yeri olan kokudur.
baya pantene saç kremiymiş amk. geçen duş alıyordum saç kremim bitmiş pantene vardı onu kullanayım dedim, lan bi koku yayıldı anaa dedim bu o. lan meğersem pantene saç kremiymiş eski sevgili kokusu deyip zırlatan. bi hafifledim, rahatladım amk.
beraber uyunan gecenin sabahı saçınıza kadar sinen kokudur. duş almak istemezsiniz.
parfümle karıştırılmamalı.