bugün

Allah hak ettiği gibi bir yuva nasip etsin deyip geçilmelidir.
En sevmediğim iki tanesini evlendirdim. Duygulanma falan olmadı. Aaa evlenmiş len bu oldum o kadar. Nedense hanımlarıyla ortak özelliğimiz var mı diye bi düşündüm var mı yok mu bilemem de görünürde yoktu yani. insanlar çok garip.
Şimdilik sadece bir tanesi evlendi.
vuku bulduğunu öğrendiğinizde eski sevgilinize olan duygularınızla yüzleşmenize vesile bir olaydır. eğer duygularınızı bastırıp yok saymak gibi bir hataya düştüyseniz, o zaman fotoğraflara bakar bakar ağlarsınız. ama eğer acınızı zamanında yaşayıp bitirmişseniz içinizde buruk bir rahatlama hissi oluşur. evet burukluk hiçbir zaman geçmez, çünkü o sizinle kurduğu hayali başkasıyla yaşıyordur. ama üzülemezsiniz, tepki veremezsiniz, buruk bir boşluk duygusu dışında hiçbir şey hissedemezsiniz. evet arkadaşlar, ben bu gece tarifsiz bir boşlukla karışık tarifsiz bir rahatlık hissi içerisindeyim. allah onu mutlu etsin, benim ve tüm mutlu olmak isteyenlerin gönlüne göre versin.
allah herkesin çarşısını pazar etsin. bu ödenmesi gereken bir kira, bir elektrik faturası olduğu gerçeğini değiştirmez.

demek istediğim, hayat kimin evlendiği konusunda bizim kadar meraklı değil.

işimize bakacağız.
Vallahi mutlu olurum bu süzme sünepeleri de alan olmuş diye.
eski çıkılan kişinin yakında evleniyor olması. olum nasıl hayatlar yaşıyorsunuz siz ya. bana niye kısmet olmuyor böyle şeyler. şansımı sıkım ya gerçekten. eskilerimin hepsi mutlu anasını satim ben mutsuz mutsuz çürüyorum burda.
kısmetindiyse olur.
Dün rüyamda kız arkadaşını gördüm. Sonra sabah dedim var bunlarda bir şey. Baktım ki dün düğünleri varmış.
Vay be dedim vaaay bee kimler kimlerle evlendisjdj.geçen yıl tam da bu zamanlar buldum ben galiba ruh eşimi dediğim adam evlendi. Neyse yakışıyorlar mutlu olsunlar. Ama bi davetiye beklerdim yalan yok. Biz öncelikle dosttuk dost.. Neyse evlenirsem seni ve eşini çağıracağım. Öpüşüp barışalım.
Öyle şeyleri hiç merak etmem.

Haberim dahi olmaz.
87 tanesi evlenmiş bile çoktan.