bugün

çay koysun demek içten bile değildir.
(bkz: vururum lannn) *
edit : tamam ya vurmasamda haber verdiğine pişman ederim..banane canım hem eski sevgili değil mi bende yenisini bulmuş olurum tabii ki. *
cengiz kurtoğlundan nikah masası parçasını dinlemeye delalet bir durumdur.
(bkz: canın cehenneme)
(bkz: bir başlık üretgeci olarak eski sevgili) * *
(bkz: eski sevgilim var mutluyum sözlük)
(bkz: eski sevgilim evleniyormus sözlük)
(bkz: sözlük bir cocuklari olmus hem de oglan)
yaranin desilmesi olayi.
sen evde kaldın ama bak ben evleniyorum, benden iyisini bulamazdın ama kaçırdın treni canımın kısa versiyonu.
eski sevgilinin düğününde inadına halay başı olmayı gerektirecek durumdur.
duyunca, allah mesut etsin ilk gecenizde prezervatifiniz patlasın inşallah, diye iyi temennilerde bulunacağım haberdir.
"oohh be kurtuldum, yoksa yine bana sarkcaktı" diyebilmenin en iyi versiyonu.
büyük ihtimalle, ben sana boynuz taktım, sen bana takı tak demek istemiştir.
nikah şahidi olmanızı istemesinden daha iyidir.*
hala bekarsa şayet karşı taraf,yıkıldığı devrildiği bittiği an işte o an.
haber vermenin otesinde bide soz konusu nikahin sahidi olmanızı istediği takdirde daha da can acitici olan bir durumdur.

-aski sevgiye donusturduk biz cok yakin dostuz hatta kardesiz. senden baska hickimse bana bu kadar cok deger vermedi. nikah sahidim de senden baskasi olamazdi hayatim
-s..r ol git. kardesinin de sevgilinin de gelmisinin gecmisinin a.q
(bkz: banane), (bkz: ne alaka), (bkz: bana faydası ne) ?
verilecek en doğal tepkilerdir.
eski sevgiliye tabii haber verilmelidir çünkü eski sevgilin aynı zamanda yeni arın olacaktır.geline haber vermek lazımdır.
bana ne lan denilesi durumdur.hatta ve hatta skime evlen taşşağıma evlenme denmesi daha şık olur.
+aloo mrb hayri
-aaaa mrb pelin nbr ya uzun zaman oldu görüşmeyeli
+evet ya haklısın hayri sana birşey söylemek istiyorum.ya ben evleniyorum.
-eeee bundan bana ne pelin biz senle eski sevgiliyiz.evleneceğini bana niye söyleme ihtiyacı duydun
+ne biliyim hayri böyle bir başlık vardı.hali hazırda eski sevgilim olarak elimde tek sen vardın.arayıp haber vereyim dedim
-manyak mısın kızım sen.ne halin varsa gör. hatta ve hatta skime evlen taşşağıma evlenme.evleniyonda bana mı evleniyon a.q.
+hımmm demek böyle bişeymiş.bana böyle bir deneyimi yaşattığın için sağol hayri
-kızım sen kafayı yedin iyice.bak allah belamı versin çıkma karşıma.asıl o zaman sana yaşatcam ben en büyük deneyimi.soluğunu kesicem kızım.bittin sen.arama lan bidaha beni.bak allah belamı versin oraya gelirsem alayınızı dadmin ederim.senide dadmin ederim,kocan olacak lavuğuda dadmin ederim.gerizekalı.
evlenecek diye, gırtlağa kadar borca girmiştir, takı takmanız umudundadır. bu yüzden, daha evlenmeden pişmandır ve sizi de yedeklemek peşindedir.
sizi hala seven bir eski sevgiliniz olduğunun göstergesidir... sizi kıskandırmak için çağırdığı açıktır... bak sen beni beğenmedin ama şimdi ben çok mutluyum neler kaçırdın... gibi gibi...
içerdiği manadan ötürü; bir sorudur.

ip hazır mı?
tabure?
peki, başlayabiliriz.
*
gereksiz bir davranısta bulunan eski sevgili eylemidir zira birseyler yürümüyorsa ilişki biter iki tarafında sonu birbirini baglamaz ne yani napalım evleniyorsa zaten olay coktan bitmiş diyerek olaya bakmak lazım bu haberi iletme geregi duyuyorsa zaten problemin büyügü ondadır komplekslerini yenememiş oldugu meydana cıkmıstır. * *
yarın bir gün ararsın, çıkar gelirsin ben artık evli barklı kadınım kocam siker tahtanı demenin daha diplomatik yolu.
(bkz: nikahına beni çağır sevgilim)
eski sevgilinin evleneceği konusunda sizi bilgilendirmesi şeklinde tezahür eden psikopatik eski sevgili durumlarından biridir.

En absürd örneklerini önceki derslerimizde incelemiştik.

Ve şimdi de durumun vehametine binaen farklı bir eski sevgili sorunsalı :

(bkz: eski sevgiliyle bayramlaşmak)