bugün

cümleye kızım ile başlayıp..
tatlımla bitirmediysen adamsın.
Sizin için durduk yere olsa da, onun için durduk yere değildir muhtemelen.

Özlemiştir, günah çıkarmak istemiştir, bir şans daha isteyecektir, Günlerdir, arasam mı diye kendiyle cebelleşip durmuştur falan filan...
Açmayın o telefonu, gereği yoktur.
Yolu açık olsundur!
kıtalar birleşse de asla başıma gelmeyecek olay, çünkü ben kıtalar ötesinde yaşıyorum artık eskiler için.. hiçbiri bana ulaşamaz.
canı çekmiştir aramıştır. sonuçta hormonal bir geçmişin var ve elbet aklına geliyorsun. zihninde seni var edip o geçen anlarınızdan faydalanıp kendini tatmin ediyor. bu da herkesin yaptığı bir olay.
Bu gece araması ile olan durumdur. Sebebi ise sarhoş olup benle olan 2 yıl önceki anıları ile depreşmesi, ayrıca bugün doğum günü veee sevgilisi olmasına rağmen özlemiş olamaz mıyım, kötüyüm diye beni araması ile sonuçlanmış durumdur. Bi bakıma ödeşmiş olduk çünkü 1 ay önce sarhoş vaziyette ben onu aramıştım, fakat buradaki asshole u bulunuz çünkü ben hayatımda biri varken onu aramadım ama o hayatında biri varken beni, Bihterini arıyor. Tam bir asshole.
Lan eski sevgilim mi var ki durduk yere arasın.
Ibneliktir umur verir ama umut yoktu.
Sık sık karşılaştığım durumdur fakat çok enterese etmez.
Sevişmeyle bitecek olaydır.

Sonrası bir kaç gün yine sevgili kalınır, akla biz bununla niye ayrılmıştık sorusu gelir yine eski sevgili olur.
efendiliğimi bozmamak için açarım
gayet nazik ama mesafeli bir sekilde konuşurum
kapatınca numarayı kaydederim
bi daha ararsa da açmam.
Aramaz ki allahsızın kızı.
Hayra alamet olmayan durumdur.

Tez elden meşgule atılmalı ve sonrasında engellenmelidir.
genelde insanlar birşey isteyeceği zaman arar birşey isteyecektir.
(bkz: manası çok derin)
eski sevgiliyi araba gibi düşünürsek tekerlerinin birisinde sıkıntı var demektir.

(bkz: stepne)

açmayın lan telefonu. belki öbüşürüz sevişiriz diyerekten kendinizi bitirmeyin aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayıp. öbüşecek çok kişi bulursun ama senden bir tane daha yok bu dünyada. o yüzden boş verin gitsin.
Yalnız kalmıştır. Boşluğa düşmüştür. Anlık aramıştır öyle. Başka sebebi olamaz.
çok fena abazadır, hoca demiş ya tutarsa.
Kimsesiz kalmıştır.
Rüyasında görüp iyi olup olmadığını soruyorsa yakındır bir münasebet.
eski sevgili demeyelim de, eski takıldığım tüm insanların belli bir süre sonra arayıp da pişmanlıklarından ya da benim aslında ne kadar müthiş olduğumdan falan bahsetmeleri durumudur.

e zaten biliyorum benim gibisini bir daha bulma şansının çok zor olduğunu, iş işten geçtikten sonra bu neyin kafası ki?
Durduk yere aramaz belli ki libido depara kalkmış.
sohbet etmek istiyordur, sonuçta sevgilin canın her şeyi paylaştığın insan bi anda ayrılınca o muhabbetin eksikliği hissedilir yavaş yavaş kopar. ayrıca iki sene önce ben böyleydim. yedi ay bi aramız olmuştu eski sevgilimle ve ayda iki kez fix arardım. maksat muhabbet.
Beni arayamaz. O cüreti bulamaz.

Arada evdekileri yokluyor işte.
pek hayra alamet bir durum değildir dostlar.
muhtemelen numaramı kariyer net'in sızdırılan bilgilerinden aldı.