bugün

seni kadın diye alan da var yani hımmm iyi güzel.
sike takılmayacak salak eylemidir.
-ben evlendim.
+iyi o zaman bi kız yap da bizim oğlan s.ksin.
+ben evlendim.
-mutluluklar.
+ee, bu kadar mı? üzülmeyecek misin? seni sevmiştim demeyecek misin?
-yoo, niye ki? biz ayrıldık.
+seni denemek için yapmıştım zaten. gerçekleri gördüğüm iyi oldu.
-neyse o zaman ben kaçar. kendine iyi bak...
ona inat evlendim, boşansam tekrar olur muyuz diye haber yollaması * * kadar zekasızca bir eylem. umrumda olsan ayrılmazdık diyesi geliyor insanın...
-ben evlendim la kamil hahaha.girsin götüne emi.
+zamanında ben sana çok girmiştim boşver.bu girse de olur.
bana ne lan diye cevap verilecek cevap verilmesidir.
(bkz: eski sevgiliye ben de ev aldım diye nazire yapmak)
bana ne la yarraaağım?! şeklinde cevap verilmesi gereken durumdur.

ek. ee bitli baklanın kör alıcısı deyimi doğruymuş demek diye kibar bir cevap da verilebilecek olan cümle.
bizde doğum için hastanedeyiz cevabı verilebilir.
muhtelemen evlenmemiştir kıskandırma amaçlıdır.
"ümit besen den nikah masasını falan dinleyeceğimi zannediyorsan yanılıyorsun kızım.size iyi performanslar gülüm hadi naş"şeklinde geri bildirim alması muhtemel mesaj olacak olay.
nişanlandığı gece aramasından evladır. evlenince iş bitmiş oluyor zira.
aslında şunu demek istiyor olabilir.

lan kamil ben evlendim artık. bakire değilim. senle az gezip, tozmadım, ama sana hiç vermedim. düşündüm de sana haksızlık yapmış olduğumun kanaatine vardım. artık önümüzde engel yok. sende istiyorsan, peşimi bırakma.
dünyanın en salak eylemi aradığı vatandaş "hayır olamaz ben seni çok seviyorum boşan o adamdan" derse ne olacak boşanabilecek misin sanki ? boşanmaya kalksanda hem o vatandaşı hemde seni ters yatırır düz ...
nispet olsun diye yaılmış bir mesajdır . miselleme yapıp yapmamak size kalmışıtır . misilleme yapın içiniz rahatlar .

- ben evlendim
- düğüne çaığırsaydın keşke , beşini bi yerde takardım .
- ney
- şey diyorum , kız arkadaşımla gelirdik
- benden sonra hemen birini mi ? buldun .
- manyak sen evlenmişsin , birini mi buldun. he en yakın arkadaşın , kankan ıtırsu ile tavşanlar gibi sevşiyoruz . sayende tanıştık .
- inanmıyorum
- çokta tııınn .
iyi sevişmeler diye cevap alacaktır.
evlendiği halde sizi unutamadığı gösterir. sırf canınız yansın diye yapar. evet.
bende çarşıya gidiyorum mesajı ile cevap verilir.