bugün

- eski sevgilim senden daha güzeldi işte, daha güzeldi.
+ demek ki çıtayı yükselteceğin yerde, seviyeyi düşürüyorsun.
- hmmm?
+ bir sonraki de benden daha çirkin olacak o zaman. üzme kendini, napalım kader.
- ne diyosun sen be kadın? töbe de!
+ valla dost acı söyler. bunun ucu şenay düdek'e kadar çıkar ben sana söliim.
- allah belanı... pardon belamı...
açık sözlülükle öküzlük arasındaki kalın çizgiyi ayırt edemeyecek kadar kalın kafalı sevgilidir.
ayrılığı kafasına koymuş kaybedicek bir şeyi olmadığını bilen sevgilidir.
tartışma anında söyleniyorsa:

şeytan diyo aç ağzını yum gözünüdür...
ama marifet, ağzını bi güzel açıp gözlerini yummamaktadır.
yummayın gözlerinizi ve o arsızın yüzünün renginin nasıl değiştiğini seyredindir.

not : ondan daha agresifsin de diyebilir. ama o işin suyunu çıkarmış bi kere. koyverin gitsin.
Eski sevgilim senden daha güzeldi derken
ya yediği bokun ya bilinçli olarak farkında olan,
ya hani mal deriz ya işte öyle biri olan,
ya da öküzlüğün nirvanasına adım adım tırmanan sevgili değil öküz oğlu öküz biri canlanıyor zihnimde.

Adam gibi ayrılacaksan ayrıl.
Sıçmaya gerek yok!
sahip olunan yeninin sahip olunmayan eskiden güzel olduğunu bilmeyen sevgilidir.
tapılası sevgilisir aslında. açık sözlülüğün bu kadarı dedirtir evet. ama bulunmuyor bunlardan pek fazla efenim.
(bkz: fikrini aciklayana bsg diyen zihniyet)
o zaman onun yanına git hatta bsg denilesidir.
yuh çekip ardından eyvallah kelimesinin zikredilmesi gereken kişidir yani gözünüzde eski sevgilidir artık bunu dediğinden itibaren.
"ona dön o zaman hadi sittir!" cevabını alacak sevgilidir.
sevgilisi olmayanların bile büyük tepkisini çekendir. size ne kardeşim aralarındaki ilişkiye, kız için sorun yoktur belki.
bir anlık sinirle söylediyse affedilebilecek sevgilidir. ama bu konuda ciddiyse ve bunu gayet sakin söylüyorsa ivedi bi şekilde terk edilmesi gereken sevgilidir.
sıçarım öyle sevgiliye. madem eski sevgilisi benden daha yakışıklı siktirsin gitsin ona.
'' benim eski sevgilim de yatakta ejderhayı andırırdı. hey gidi günler hey '' şeklinde cevap veren kız, esas oğlanı anında depreyondan depresyona savurabilir.
lafı hiç uzatmadan söylüyorum,

(bkz: gerizekalı)
benimki de senden daha iyi sevişiyordu diyerek canı yakılması gereken sevgilidir.

kesinlikle ne etkili yöntem bu olur.
hanzodur kırodur kendini tatmin edemeyen tekil şahısdır.
büyükbaştır.kurban da girilmesi farz ve vaciptir..
eşittir patavatsız.
kak git ozman eski sevgiline lan. bak yine sinirlendim.
kel ölür sırma saçlı olur zaten...
(bkz: get out of my ship)
(bkz: bağarma lan milletin içinde)
Diyen Benim sevgilimdir.
Bak surdan sektir git denerek yol tarif edilir.
yol ver yol ver bekleme yapmasın canım...
Ayrılma sebebi. Kavgaya bile gerek yok. Zaten neden sevgilim olmuş bu kişi diye de ayrıca sorgulatır.
güncel Önemli Başlıklar