bugün

hayal kırıklığı, üzüntü, belki biraz nefret, belki biraz gözyaşı, güzel hatıraları düşünürken gülümsemek ve birden ama geride kaldı diyerek tekrar üzülmek, hayal kırıklığı, kırgınlık, tekrar hayal kırıklığı, durmadan tekrar eden moral bozukluğu, yeni hayata hazırlanma isteği ve yine hayal kırıklığı vs.
alışması, adapte olması çok zor bir hayat.
1 adet yarısı kırık makyaj aynası
1 adet toka
1 adet sakız kutusu.( içi doludur ama saklanır)

Hala çekmecede dururlar.

Bendeki izleri sanki biten bir savaştan geriye kalan ganimetler gibi.Ederleri 5 ytl bile değil amma onların çekmecede durmasının anlamı büyük.
"Sonra anladım: Bir aşk birçok aşktan yapılıyor ve ayrılınmıyor hiçbir seferinde."
(bkz: Murathan Mungan)
(bkz: Terastaki Havlu)
bazı anlar vardır insanın 6. hissi ona bir şeyler anlatmak istiyordur. bir şeyler hissedersin. içinde bir korku oluşur. durup dururken farkına bile varmadan kendini ona sarılmış bulursun. ayrılacağını sanırsın ama aslında ayrılmayacaksındır. bu korku öyle bir korkuydu işte. 6. 7. kaçıncı ne b.ktan bir hisse insanın içini sarar. boşluk hissi.

öpüşürsün. ayrılacağını biliyorsun ama 2 gün sonra yine beraber olacaksın. di mi? ne diye heyecan yapıyorsun salak oğlan? -kaçmıyorum ben birtanem yine görüşeceğiz...
-ama olsun...

oldu. son öpüşmelerimizde benim ön dişim kırıldı. inanın o an içim kırılmış. dişim değil.
o his birden bedenimden uzaklaşıverdi.. idrak etme durumu desen neyi ediceksin daha bilmiyorsun, dişin kırıldı ona bozuluyorsun desen ne önemi var ufak bir parça dişin? zamanla törpülenmez mi "unutulacak olan acılar" gibi?

kırıldı. o üzüldü. ben ne yapacağımı bilemedim.

ayrılığın her halde en acı kısmı bu olsa gerek. ne zaman aynaya baksan kırık bir diş ve sevgili aklına geliyor üstelik de senin farkında olmadığın son öpücüklerinde!

ben bunun adını ironi koymak istiyorum. sade olsun bari.

hissettim lan. sevgiliden arta kalan şey aslında ona verdiğim sevgi parçasıymış... geri verdi bana her gün kendini acımasızca hatırlatarak.
karışık kafa, hatırlanmaması gereken anılar, belki gözyaşları.
gelenler kutusunda bulunan mailler, yollanan resimler, şarkılar ve msn'in konuşma geçmişi kayıtları. el varmaz bir türlü hiçbirini silmeye, hani hepsini alt alta koysan yazmaya gerek yok, hazır bir intihar mektubudur.
hiçbir şey kalmaz insana eski sevgiliden. kalan hiçliktir. sanıdır. yaşanmamışlıktır.
(bkz: iç çamaşırı koleksiyonu)
(bkz: yagmurlar)
iliski suresince yaptigim harcamalara karsi imzalattigim borc senetleri. allah seni inandirsin sozluk odenmis senetleri bile yirtamiyorum anisi var diye... o kadar da hisliyim ve hassasim yani.
kasık ağrısı. zira kendileri bu yüzden eski sevgili olmuşlardır.
-şimdi ağrı falan yok yenilik şart...
güvensizlik.
(bkz: necefli maşrapa)

boklu karı!
(bkz: borderline personality disorder)
(bkz: masturbasyon malzemesi)
alınan dersler bütünüdür.
birkaç damla tuzlu gözyaşı.
birzamanlarki o büyük sevdasını anlattığı yazıları.
bir zaman dilimi acı, gözyaşı, eskiye göre olgunlaşmış karakter, bir dolu mutluluk anısı.
hissetmeyi unutan bi kalp.

ara sıra hatrınıza düşüp 'bunun içinmiydi be' dedirten silik bi yüz.
iyi bir ders.
Bos bir yatak.
bir garip aşk bestesi.
kokusu o koku için ayrılırken son sarıldığınızda üzerinizde bulunan hırka yıkanmaz o derecedir.
güncel Önemli Başlıklar