bugün

(bkz: anan)

bu sorunun tek cevabı anan'dır. eski sevgiliden arkadaş olmaz, olamaz. sadece insan kendini kandırır.
olmaz efendim. bu yüzden söverek ayrılın.
Diyelim ki oldu. Aralarında geçecek muhabbeti merak ediyorum. "Seni eskiden çok seviyodum hep sana çakmayı düşünüyodum ama artık hiç öyle bi niyetim yok" gibi mesela.
Yaşları 20 değilse belki olur. Ama öteki türlü imkansız.
Ahahahaha ulan bunların yeni sevgilisi olmuş ki eskisi var. Eskiyi gözlüyor ki yeni bitmiş. Uhahaha ulan bunlari tatmamış bir yazar olarak s. Et diyorum.
Bence yanlis bisi o kadar yasanmislik uzerine yediremem kendime kanki falan da dersiniz daha sonra cok sami gelmiyor bana iki ha fukmuk takilirsiniz anlasirsiniz neyse ne.
olmaz arkadaşım denendi onaylandı, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. kalbinizde az bile olsa bir sevgi kırıntısı kalmışsa bunu yansıtmaktan kendinizi alamıyorsunuz daha kötüsü ise karşınızdaki insan size karşı artık boş ve hissiz ise daha büyük yıkıntılar hayal kırıklıkları doğuruyor.
ilişkilerde esas olan saygıdır. yürümediği zaman gerektiği şekilde noktalamasını bilmelisiniz. ille yürüyecek, ille olacak diye bir kaide yoktur. eski sevgilin "şerefsizin biriydi" dememeli hiçbir zaman için. bunu sağlamak için de yürümediği yerde mantıklı düşünüp efendice bırakmalısınız.

çirkinleşmeden ilişkilerinizi noktalamasını öğrenirseniz kimseyle kötü olmazsınız. eski sevgilinizle her gün görüşürsünüz demiyorum tabii ki de, ama yolda gördüğünüz zaman kafanızı sağa sola çevirmek zorunda kalmazsınız. bir yerde karşılaşırsanız geldi yine tipini siktiğim demezsiniz.

her insan iz bırakır, az veya çok. hayatınıza iz bırakmış kişileri bir çırpıda silip atacak noktaya getirmeyin.
Benim için olmaz kendimi biliyorum sürekli laf sokarım.
Ne demişler kaşardan dost eski sevgiliden tost olmaz

Ya da buna benzer bişeyler.
yeniden sevgili olunur, fuckbuddy olunur da dost falan olmaz.
dostumun dostu bin dermana dostum dostum.
sevilmemişse olur.
eski sevgiliden arkadaş olmaz, erkek olan insanlar eski bayan sevgilileri ile arkadaş kalmak isterler,zor durumda kaldıklarında yavşayıp sevişebilecekleri kolay lokma ellerinin altında olsun isterler , olmasa bile ihtimali ayakta tutar erkeği.
zorlanırsınız.
bunun cevabı aralarındaki cinsel çekimle ilgilidir.
aralarında cinsel ilişki yaşanmışsa, olmaz. yaşanmanın sınırından dönülmüşse, olmaz.
insan arzulamış olduğu biriyle arkadaş olamaz. net.
Olamaz düşünsenize bir şarkı Çalacak siz arkadaş arkadaş otururken ikinizin de aklına aynı an gelecek sonra diyelimki yeni bir sevgilisi oldu insanda bir hazımsızlık olur. Veya sizin bir sevgiliniz oldu bunu yeni sevgilinize söyleyebilir misiniz? Ya da o bundan hoşnut olur mu? En önemlisi siz sevgilinizin eski sevgilisiyle arkadaş olmasına tahammül edebilir misiniz? Ben edemem bence kimse de edemez ama yeniden denemek amacıyla yakınlaşmak için bu Zımbırtı muhabbeti kullanıyorsanız saygı duyarım.
olamaz diyerek kilidin vurulabileceği mini sorunsaldır. aklında sürekli birlikte yaptığınız şeyler birbirinize söylediğiniz sözler belki verilen sözler kurulan hayaller varken onun veya senin başka birileri ile yakınlaştığını görmeyi kaldırabilir misiniz ? ne kadar göstermemeye çalışırsanız çalışın arada yaşanan şeyler varken birbirinizi tanımış iken hiçbir şey söylenmese bile hal ve hareketlerdeki değişimlerden hissedersin bunu..

zamanında boşuna dememişler göz görmeyince gönül katlanır diye. ayrılınca irtibatı tamamen kopartır isen en azından sonrasına şahit olup buhranlardan buhran beğenmezsin sanki..
Çok yoğun duygular yaşadığın insana karşı artık her şey bitmiş olsa bile arkadaş olunmaz bence. Gördükçe aklına gelmez mi insanın? Kötü ayrılmadıysan selam verirsin konuşursun ama kanka da olmaya gerek yok.
Olmaz. Aklınıza hemen başka şeyler gelir. Yaşadığınız şeyler. iyi kötü şeyler. Sakıncalı şeyler. istemeseniz de sizi rahatsız edecek şeyler.
iki kişinin karakterleri müsaitse evet cevabına sahip sorudur.
eski sevgiliden arkadaş yapmak, dağılmış şanzımanı toplamaktan daha zordur. Olmaz, unutun gitsin. O paraya yenisini alırız.
Olmaz nokta. Ateş ve barut ikilisi er yada geç buluşur patlar.
Olur.
Çoğunuz insan gibi ilişkiler yaşamadığınız için gebersin köpek tarzında geziyorsunuz.
Aldatma olmadığı sürece arkadaş olmakta bir sikinti göremiyorum.
çokça sorulan, cevabı kişiden kişiye değişen bir sorudur. kendi fikrimi söyleyecek olursam, bu devirde, eski dost ile bile arkadaş kalınamıyor kaldi ki, eski sevgiliden. hem bilemiyorum eski sevgili ile arkadaşlık kurup nasıl rahat ediliyor.
sevgiliden engellemeden ayrılmayı becerebilen varsa arkadaş olmayı da becerir. benlik değil.