bugün

seni hala seviyorum yalanına kanıp 4 yıl sonra tekrar bir şans verme yanlışına düştüm arkadaşlar.Tabii bunun içinde değiştim yemin ederim yalanları da var.Değişmiyorlar. Bana seni kırmaktan korkuyorum dedikten 2 gün sonra sal beni aq yazdı.Bu 4 yıllık süreçte bana ara sıra yazmaya devam etti.Bu da bir psikolojik şiddettir bence.
ilgi karşısında savunmasız kalan hemen gevşeyen kızların başını ağrıtabilecek olan terör türüdür.

Kızlarımız genellikle bu konularda aile bireylerinden yardım istemezler ki bu bence yanlıştır. Yani başınıza musallat olmuş, kırıcı, kaba, can sıkıcı bir insan sizi taciz etmekteyse, canınızi sıkmaktaysa devreye erkek kardeşinizi, ağabeyinizi, efendim erkek kuzeninizi sokmaktan çekinmeyiniz.

Gerçi şimdi söyleyeceğim kelimeyi pek sevmesem de siz elin oğlunun 'namusundan' çok kardeşinizin namusu, kıymetlisi sayılırsınız. Kardeşiniz elbette gözünü kırpmadan sizin için ateşe bile dalar. Ve başınızdaki kara müsubeti icabında dağıtır.

Biz biliriz bu eski sevgili terörünü. Onların terörü, (bana kayıtsız şartsız güveni olan, her zaman, her şartta yanımda duran kardeşime senin bana yaşattıklarından bahsedeceğim) diyene kadardır..

Bu gibi hallerde erkek kardeş bir maymuncuk gibi her kapıyı açar ve teröristin bünyesinde korku, endişe yaratır.

Kardeşim için sarkida da geçtiği biçimiyle 15 kişiye bile saldırırım. Kız kardeş deyince akan sular durur zira.
Çok şükür benden uzak olan terör çeşidi.
Ana avrat söveceksin ne terörü amk hodri meydan diyeceksin üşenmem eskort sitesi açıp yedi sülalesinin telefonunu oraya yazarım içinden geçerim kiminle oynadığına dikkat edecekler o kadar.
insanı yıpratan bir süreçtir bu bahsi geçen ‘terör’. Hayatınızdan çıkartmışsınızdır fiilen ama kendisi resmen çıkmayı kabul etmemiştir hala yaptığınız işlere maydonoz olmaktadır. Birileri aracılığıyla ulaşmaya çalışır en sonunda engeli yapıştırırsınız dayanamaz sahte hesaplarla kovalar sizi. işler taciz boyutuna ulaşmaya doğru ilerlemektedir buna bir son vermesi gerekiyordur. Ne yapacağınızı bilemezsiniz.
sizi etkilemek, yeni insanların hayatınıza girmesine engel olmak, sürekli etrafınızda dolanmak tarzı hareketlerle perçinlenen psikolojik bir terörse hala eski sevgili olmadığının göstergesidir. siz istemediğiniz sürece hiçbir insan sizin hayatınızda barınamaz. eğer meriçgillerden bir erkeğe rastlarsanız ve sümük misali yapışıp kalırsa ona defolup gitmesini söylemeyin, sinirlenmeyin, sadece görmezden gelin. ararsa açmayın, mesaj atarsa dönüp bakmayın, kapınıza mı geliyor işte artık o saatten sonra polisi aramak da hakkınızdır. acımayın, arayın, alıp götürsünler. bir gece soğuk taşta yatsın da aklı başına gelsin.
Valla benim beynim mi var? Hayır yok. Ben bir türlü çıkaramıyorum hayatımdan.
Sevgiliden psikolojik şiddet görmek ne amk.

Yol verirsin gider sizin ananız ağlayacağına başkasının anası ağlasın.
Eski sevgilinin size uyguladığı psikolojik şiddetten doğan bir çeşit savaştır. Savaşın verildiği yer aklınız ve kalbiniz olacaktır. Şahıs ne yapıyor sizden ne istiyor asla anlayamayacaksınızdır...