bugün

eğer yeni bir sevgilin varsa veya unutmuşsan tınlamaz hale gelirsin.
eğer yanınızda yeni bir sevgili varsa siktir boktan şeylere bile gülerek, onu kıskandırmaya, hasetinden çatlatmaya çalışırsınız. bu genlerde var amk. kişi göz ucuyla arada bi eskiyi süzer hep mutlu görünmek ister.
unuttuysan aynı ortamda olmanın pek bir önemi yoktur selam verir eğlenmene bakarsın.
imkansızdır. iç çamaşırı gibi sevgili değiştirenler için ise normal olabilir.
selam vermesen bi selamı çok gördü olur, versen asılıyo galiba... *
Mutlu gozukup, enteresan hareketler yapanlar rezil olurlar. Karşıdaysak başımla veya elimle selamlarım muhabbetime bakarım. Yapmacıklık beni iğrendirir bana yapılırsa gider söylerim. Böyle hareketler yapmana üzüldüm "şebek" gibi gözüküyorsun gerçekten derim.
eski sevgilisi olmayanlar denemesin.
Mutlu gozukup, enteresan hareketler yapanlar rezil olurlar. Karşıdaysak başımla veya elimle selamlarım muhabbetime bakarım. Yapmacıklık beni iğrendirir bana yapılırsa gider söylerim. Böyle hareketler yapmana üzüldüm "şebek" gibi gözüküyorsun gerçekten derim.
Eğer ki sizi yeni sevgilisiyle tanıştırırsa birde üstüne eski bir arkadaş derse sinirden kafayı yiyebilirsiniz ama en iyisi tınlamamak...
Hala unutmadiysaniz ve karsidaki gercekten mutluysa o ortam oldurur sizi.
Yarinda ayni ortam olcak her hafta oldugu gibi napmali nerelere gitmeli..
Dershanede öyleyim, kötü ötesi bir durum, alışmak zor, lanet olsun.
dönüşü olmayan bir ayrılık yaşayarak iş yerinde beni sürekli yerden yere vuran durum, bu konu da kendime bir dert ortağı arıyorum ancak bu şekilde rahatlayabileceğim sanırım.
Hiç başıma gelmemiş olay.