görsel

görsel

AKP 26’ncı dönem Isparta Milletvekili Said Yüce’nin, Twitter hesabından yaptığı skandal paylaşıma tepki yağdı.

15 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü halkı kandırmakla suçlayan, ardından FETÖ’ye benzeten AKP 26’ncı dönem Isparta Milletvekili Said Yüce’ye tepki yağıyor.

https://tele1.com.tr/eski...ataturk-paylasimi-664215/
hele tipe bak tipini s........
canan kaftancıoğlu'na kimsenin sesi çıkmamıştı. ne farkı vardı?
Ben bu tiplerle konuşmayı, tartışmayı çok istiyorum açıkçası. Nasıl bir düşmanlık ve nasıl bir nefret hissidir bu ? Bitmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Her fırsatta Atatürk'e bok atmaktan kendini alamıyorlar. Düzgün düzgün konuşabilecek sabrım olabilir miydi acaba?

Ve şu... "Siz de şunu şunu dediniz", "Şuna kimsenin sesi çıkmadı."
Canan Kaftancıoğlu'na kimsenin sesi çıkmadı mı allahaşkına... Bu bir
Kaldı ki böyle bile olsa bu adamın bu lafları sarf etmesini haklı mı çıkarır? Bu nasıl patalojik bir yaklaşımdır. Bu iki...

Ya dün öğrendim ki bu ülkede 15 Temmuz 2016'da bu ülkede öyle ya da böyle bir dolu insanın ölümüne neden olan, ülkede rejimi ya da iktidarı değiştirmeye odaklı ihtilal yapmaya kalkan FETÖ için hazırlanan Meclis raporunda CHP FETÖ'ye yardım yapmakla suçlanmış. raporu hazırlayan da Fetö ile ilişkisi tescillenmiş biri üstelik. Türkiye bu yıllarda yaşanan bu ahlaksızlıkları, bu şerefsizlikleri hep hatırlayacak. Yuh dedim artık yuh... Algı oluşturmak için yalanın bu kadar içinde yaşanır mı yahu?
adam doğru söylemiş nesi yanlış anlayamadım ben ?
asıl ben buna şaşıranlara şaşırıyorum.
AKP dediğin parti Atatürk düşmanlığı, modern Türkiye düşmanlığı, Arap seviciliği üzerine kurulmuş bir parti.
bunu bilmemek senin mallığın.
O yüzden benim gözümde AKP nin pkk dan, kurucularınında apo dan farkı yoktur.
Devam edin Atatürk düşmanlığına ... Sıkıntı yok. Devam edin.
Bu millet kimi sevip kimi sevmediğini gösterecektir size.
Siz böyle ayrıştırmaya devam edin, kayırmaya devam edin.
Yarın öbür gün terazinin kefesi değiştiğinde isyan etmeyin ama bu defa.
Öyle hayalini kurduğunuz cemaatlere akın eden öğrenciler falan da olmayacak.
Din iman diye diye kandırdınız insanları ve ülkeyi getirdiğiniz duruma da bak.
Bu durum içinde bile hala Atatürk düşmanlığı.
Nasıl bir ruh hali anlamak mümkün değil.

Ben üniversite sınavına girdiğim zaman 4000 kişi sıfır çekmişti de yer yerinden oynamıştı. aradan seneler geçti bu sayı 96.000'e çıktı. Kimse buna takmıyor da nelerin peşinde koşuyoruz.