bugün

fox'un yeni dizisi.

"neresinden vurulmuş diye sorarlarsa, rüyalarından dersin." şeklinde bi sözü var.
önümüzdeki cuma akşamı yayınlanacak olan fox dizisi.
bugün ilk bölümünü fox tv ekranlarından Hd olarak seyrettiğim orta dereceli dizi. aslında pek türk dizisi seyretmem genelde amerikan takılırım. babamın ısrarıyla izlediğim ve beğendiğimi söyleyebilirim. diziyi yorumlarsak; bir kere oyunculuklar vasatı aşamıyor. birtek yiğit özşener dışında. gerçekten ezel'de olduğu gibi bu dizide de oyunculuğunu çok iyi sergiliyor. dizi onun için bile izlenebilir. ilk bölüm olarak fena değildi. aksiyon sahneleri falan olmuş diyebilirim.

yalnız senaryonun çok açık bir şekilde godfather'dan arak olduğunu görebiliyoruz. bizlere resmen ''turkish godfather'' izlettirecekler anlaşılan. canımı da tek sıkan nokta oyunculukların vasat olması, onun dışında senaryo zaten godfather daha nolsun. şunuda gördüm ki dizinin ciddi bir potansiyeli var. ilerde oyunculuklarda düzelecektir daha iyi olacaktır buna inanıyorum. dizinin kadrosu daha iyi olabilirmiş. keşke daha çok yatırım yapılsa diyorum kendi kendime bu diziye. baba rolünde haluk bilginer'i izlemeyi çok isterdim şahsen. neyse bunada şükür diyorum. aksiyon sahneleri de türk dizisine nazaran baya iyiydi.

fox tv'den beklenmeyen bir yapım esir şehrin gözyaşları. sizlere tavsiyem senaryo ne kadar arak olursa olsun açın bir bakın diyorum eminim sizin de hoşunuza gidecek bu dizi. zaten godfather'ı seven herkez bu diziyide sever. dizi bildiğin adamı mıknatıs gibi çekiyor, merak uyandırıyor. Ve olur ya belki sizi göremem; iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.
fox tv ye olan gıcığımdan ötürü, tanıtımını ilk gördüğümde -yiğit özşener in ne işi var burda la? gibi bir tepki vermeme sebep olan dizidir.
visconti nin rocco ve kardeşleri filmine çok yakın bağlar bulduğum ve ilk bölümünü çok beğendiğim fox dizisi. Çok ciddi bir bütçesi var sanırım. Karakterler de gayet iyi adapte edilmiş.
hepsi grubundaki yasemin'in rol aldığı dizi demek para kazanamıyorlar artık ve popülaritesi o kadar düştü.
behzat çden sonra yeni bir fenomen olabilir.
Bugunku bolumundende gordum ki bildiğin sitkom hep aynı evde olaylar geçiyor. Birde su parti olayi gercekten amatordu, senaryo guzel fakat mekan ve kisiler olayin tadinin kacmasina neden oluyor.

Yiğit ozsener ise diziyi tek basina sırtlayan adam. Baba rolünü yapan amca ise biraz light kalmış. Sedef avci ise yine ufo goren masum koylu kiz rolunde.

Sonuc olarak senaryo guzel oyunculuklar ve mekan olayini becerebilirlerse bu dizi tutar.
yayından kaldırılmış dizidir.
fox tv kalitesinin üzerinde bir yapıma benziyordu. yayından kaldırılması şaşırtmamıştır. lale devri, unutma sevgili, harem yayınlamak yakışır size amk.
bütün parayı yiğit'le sedef'e verince diğer cast'a para kalmamış dizidir.. o ne ziyan cast'lan öyle bütün oyuncular tırt.... ayrıca sedef avcı ultra bi güzellik onun yanına koyacak en azından onun yarısı kadar güzel gözükcek kız bulamadınız mı hiç! o kadar mı paranız yok lan ortalık kız kaynıyo... ha bir de godfather'ı çekiceksiniz madem o nasıl bir marlon brando'lan huzurevinden mi buldunuz amınakoim.