bugün

fenerbahçe spor kulübünün işini çok iyi bilen, sporcuların tüm sakatlaklıklarıyla özel ilgilenen ve kendine has metod ve birikimleriyle kısa sürede tedavi eden doktorudur.
2.türkiye'nin ve hatta avrupanın en başarılı kulüp doktorları arasında gelen, tedavileri bugüne kadar uyguladığı futbolcular üzerinde %100 gibi bir başarı sağlamış bir doktorun hakkında hiç entry girilmemesi beni şaşırttı doğrusu. üstelik her zaman medyada da sıklıkla adı vurgulanmaktadır.

tanım: fenerbahçe spor kulübünün sağlık ekibinin başında bulunan başarılı bir doktor.
Gün itibariyle fenerbahçe'deki sözleşmesi bitmiş ve görevinden ayrılmış doktor.
yakın zamanda beşiktaşta göreve başlayacağı söylenilen doktor.
sınıkçı. doktor değil osteopat imiş. iddialar büyük.

http://haber.stargazete.c...doktor-degil/haber-847522
ya bu adam hakkında bir iki şey demek istiyorum ama hep unutuyorum. neyse aklıma gelmişken; sonda söyliceğimi başta söylim. soyadı gibi karanlık bir adam. bu herif önceden fenerdeydi. bizim takım acayip acayip sakatlıklar olurdu. bjk ye gitti orda da işler karanlık.
2012-2013 sezonu öncesi fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra "moussa sow sakat, futbol oynayamaz" iddiasında bulunmuştu.

sow o sezon;
31 süper lig
16 avrupa kupası
6 ziraat türkiye kupası maçı oynamış (toplam 53 maç).

gerçekten karanlık bir arkadaş.
Beşiktaş kulup doktoru.
ooo reyiz. uzun zamandır görmüyordum, şimdi bjk-napoli maçında gördüm, tolgaya bir şeyler yapıyordu. soyadının hakkını sonuna kadar veren bir abimiz. doktoru olduğu takımların başı sakatlıktan kurtulmaz. tesadüf müdür yoksa karanlık işler mi var bilnmiyor.

görsel
“ iYi AKŞAMLAR. NE ZAMAN YALAN KONUŞMUŞUM ? NE ZAMAN ZAMAN VERMiŞiM ? KIRIK BiR HAFTADA MI iYiLEŞiYOR ? RADYOLOJi RAPORU ACIBADEM HASTANESi’NDE YAZILIYOR. SiNAN ENGiN’E BUNLARI SORMAK iSTiYORUM. “

-DOKTOR ERTUĞRUL KARANLIK
görsel