bugün

Sesi ara ara maç sırasında kısık gibi çıkan spiker. Detone olmuş gibi oldu.
Cok bos yapiyor.
görsel
bir spiker.

sayesinde maçları sesi tamamen kısıp izliyoruz.
Star tv'de Ronaldinho'lu CL maçlarını anlattığı dönem efsaneydi.
Artık televizyonun sesini kapatıp izliyorum anlattığı maçları.
kendisi en iyi spikerlerimizden biridir. enteresan ayrıntılar anlatır, renk katar.
çok sevmediğim arkadaşım anlatıyormuş gibi hissediyorum. çok fazla ve gereksiz yorum yapıyor. acunun tarlası diye rahat takılıyor heralde.
reklam panolarına.
Ertem Şener'in maçlarını anlattığı tüm temsilcilerimiz katıldıkları Avrupa organizasyonlarından elendi...
yalnız onun ertemle bir ilgisi yok. türk takımlarının tırtlığıyla alakalı bir durum.
yalaka, laubali bir spor spikeri.
--spoiler--
ertem şener'in maçlarını anlattığı tüm temsilcilerimiz katıldıkları avrupa organizasyonlarından elendi...
--spoiler--

yazmıştım inanmamıştınız. ertem şener'in türk takımlarının avrupa'daki maçlarını sunmadığı ilk haftada türk takımları dörtte dört yaptı...
görsel
Acilen maç anlatmayı bırakması lazım.
Öncelikle 1996'dan beri futbol izlerim ve fanatik bir galatasaraylıyım.

Geçen seneki barça maçında bile bu adamın anlatımı yüzünden takımımı desteklemeye odaklanamadım bile.

Bugün de fenerbahçe'yi destekleyeyim dedim ama öyle gereksiz övüyor ve coşuyor ki sesi kısıp izledim yoksa sevilla'yı desteklemeye başlayacaktım.
belli bir dakikadan sonra sessiz izlemeye karar verdim. tamam zevkini çıkartamıyorsun maçın ama en azından eziyete dönüşmedi...
imza falan toplanacaksa toplayalım bir daha maç anlatmasın.
Son 2 senedir Türk takımları, Ertem Şener’in anlattığı hiçbir maçta kazanamadı...
Bu adama maç anlattırmamaları kazım.Gereksiz boş konuşuyor.
maç boyunca böyleydim...

görsel