bugün

13 Ekim 1977 tarihinde dünyaya gelen futbol dehası.
küçük yaşta keşfedilip kendisini malatyaspor'un altyapısına almışlardır. esas mevkiisi amc olmasına rağmen hep kalede kalmıştır.
babadır, kraldır.
uzun yıllar süren futbol kariyerine amansız bir tendon sakatlığı nedeniyle son veren futbol harikasıdır. onu izleyen şanslı kimseler yeteneğinden övgüyle bahseder. şu aralar futbola hobi olarak halı sahalarda devam etmekte ve genç yeteneklere örnek olmaktadır. evli ve 1 çocuk babasıdır.
evli mutlu çocuklu. ha bir de halı sahası var.
kariyerine haxball da devam etmektedir.
o kadar istedim; arabasıyla bir tur vermedi.
aynı isimde genç bir yetenek bundesliga ekibi hannover96' nın altyapısında forma giymektedir. sağ bek ve sağ kanatta görev alabilmektedir. oynadığı futbolla borussia dortmund ve bayer leverkusen' in dikkatini çekmiştir. yeni hamit altıntop biçiminde lanse edilmektedir.
aynı isimde genç bir duvar ustası toki akçağlayan'da şantiye şefinin dikkatini çekmiştir.
filmleriyle olsun, şarkılarıyla olsun, seksi klipleriyle olsun gençliğin fenomeni haline gelen ünlü kişi.
zaman zaman uludağ sözlük yazarı olup olmadığından şüphe duyuyorum. ama ne işi var la sözlükte felan?
kıvırcık saçlıları sevdiğini iddia eder ama yine de zaten düşündüğümde, bir gün gelir de yaşarım ben de yine...
sinirlenince çok tatlı oluyor, yenir ki bu.
bursaspor teknik direktörü ertuğrul sağlam' ın transferini veto ettiği genç yetenek. sebebi idmanı esprilerle bölmesiymiş. yerine finlandiyalı forssell alınmış.
west bromwich albion' a transfer olmuştur.
fifa 2013 de görmeyi beklediğim futbolcu.
hakkında dönen asılsız transfer dedikodularına susma hakkını kullanan dönemin yetenekli, genç, kaslı sol açığı.

rıdvan dilmen ile aynı döneme denk gelmeleri kaderi oldu diyelim.

bir alex değildir doğru ama iki alex de değildir.
west bromwich albion tarafından championship ekibi leeds united' e kiralanmıştır.
dış kulvardan gayretlerini gördüğümüz düğün pastası kıvamında cıvık şey.
Boş kalan mersin idmanyurdu teknik direktörlük koltuğuna ha oturdu ha oturacak kaliteli sol ayak.
en son acun ılıcalı'nın düzenlediği tv8 veteranlar futbol turnuvasında tam izleyecekken sakatlığından dolayı kadrodan çıkarılmasıyla izleyemediğimiz yaşlı veteran.
Veteran görünümlü genç yetenek.
Giresunspor'un yeni hocası, umarim şehrime faydası olur.