ya bazı sözlük kızlarının yalnız sözlükçülere cidden saygısı yok! bunu yapmaya ne hakkınız var ha? bizlerin uğrunda ölebileceği iki tane memeye sahip olduğunuz yetmiyormuş gibi bir de o ulaşamadığımız hazineleri neden gözümüze sokuyorsunuz?! cidden düşüncesizlik bu. tamam memeleriniz var ama bundan her yerde bahsetmek zorunda mısınız?

geçenlerde bir araştırma için içinde sutyen geçen başlıklara baktım. yani ne yalan söyleyeyim cünup olmuşum. okurken kendimi kaybettim ve booom! ne gerek vardı şimdi buna? tekrar tekrar sordurtuyorsunuz bana. bu erortik başlıklara ya da erotik olmayan başlıklara bu erotik girileri yazarken sonuçlarını neden düşünmüyorsunuz? bu kızların cidden bir şeyleri eksik, anlamadım doğrusu!

lan şakadan sözlük kızı sikecek kadar aşağılık bir adam imajı verişimi ciddiye mi aldınız? mesaj atın, sikerim... tadındaki girilerim çok mu hoşunuza gitti? şu yaştan sonra bana sözlük kızı siktireceksiniz. bu da sizin o düşüncesiz eylemlerinizin sonucu! biraz empati yahu! peace...
sikerim... tadındaki girilerim çok mu hoşunuza gitti?.

Evet.