bugün

an itibari ile gülben ergen'in yeni sevgilisini açıklamış twitter trollü.
(bkz: evlat olsa sevilmez)
ünlülerden hangisinin gay hangisinin lez olduğunu açıklamalarıyla öğrendiğimiz enteresan kişi.

http://www.huzuristan.com...ezbiyen-dedi__n-last.html

http://www.sacitaslan.com...adi-hayriyedir_46868.html

http://haber.gazetevatan....oyle-kavga/417544/8/Haber
ayna grubuyla çalıştığı dönemlerde sevdiğim prodüktördü. müzik bilgisi ve milliyetçi tavırları kendisine çekiyordu insanları. sonra değişti, havalara girdi tabii. bizlere de ''nerede o eski erol köse?!'' diyerek avunmak düştü.*
Tıp fakültesini nasıl kazandıgını bir türlü anlayamadıgım her okuyanın adam olmadıgını bizlere birkez daha göstermiş sözde insan. Bazen doğru söyledigi adaletli davrandıgıda oluyor fakat insanların özel hayatlarına çok fazla karışıyor. Hülya avşar'ı sevmedigime rağmen twitterda kendisine ettigi hakaretleri çok fazla buldum Cem yılmaz eşiyle tartışmışsa kime ne her evlilikte olur böyle şeyler twitterda duyurmak çok gereksiz.
hasta ruhlu beyin fa$isti.
son dedikodusu cem yılmaz üzerine olan , boş adamın önde gideni. Cem Yılmaz'ın kısır olduğunu iddia etmiştir.
Sanane lan milletin derdinden?
engin günaydın'a alenen eşcinsel yakıştırması yapmıştır bugün twitter hesabında. eskiden severdim bu adamı, prodüktör olarak çok iyiydi* şimdi bozdu, ilk komedi dans üçlüsü'nde ki başarısıyla adını duyurdu, yetmedi yapımcılığa soyundu ve bu şekilde gündem de kaldı uzun yıllarca. ayna grubunu elinden kaçırınca, eski popülaritesi kalmadığı için gündemden düştü tabii. şimdi de yazdıklarıyla adından söz ettiriyor işte. ilginç bir tip*
Türkiye'nin sayılı göz doktorlarındandır.
işini gücünü bırakmış, ilgi çekmeye çalışan göz doktoru. *
görsel
benim dedemin sülalesinde de kürtler var çoğu erkek erzurum un işgali sırasında şehit olmuştur ölmüş insanların çocuklarına küfür ettin günahlarını aldın sırf amcıklık yapıp dikkat çekmek için eskisi gibi twitter da esip gürleyemiyosun aldılar façanı aşağı şimdiki yöntemimin bu mu köse ? pkk yandaşı tabirini kullanabilirdin kökeni kürt olan bir milliyetçi olarak sana soruyorum köse :

soyadını niçin sakal için kullanmıyor da zekanla özdeşleştiriyorsun?
çoğu türkün hissiyatını dile getirmi$tir. artık bölünmenin vakti geldiğini dillendiren ünlülerdendir.

(bkz: erol köse nin nefret suçu işlemesi)
sözlükteki pek çok gerici faşistin hissiyatını dile getirmiştir.
ama gün gelir bu ülke halklarına küfretmenin nasıl bir bedeli olduğunu da dile getirecek hissiyatlar ortaya çıkar.
Türkiye'deki hayvan türlerinin en tipiği.

Koca göbeğiyle, hiç bir marifeti olmamasına rağmen,

Sanırsam homoluktan başka bildiği bir yol olmamasından dolayı para kazanan ünlü.
kendi adına mahkeme tahsis edilmesi gereken yapımcıdır. herkese yapar bişeyler sonra karşılığını gördüğünde direk "olay yargıda açıklamada bulunmicaaam" der.
türk kürt genci doğuda ölürken ve öldürülürken hayatta ve sefa içinde, zenginlik içinde, ülkeyi de gererek kendi reklamının pe$inde ya$amını sürdürmesi gariptir. o gençlerden önce ölmesi gerekenler var!
haddini aşan açıklamalar yapan boş insan.
boş beleş insanın biridir kendisi.
ama en son sözüne katlıyorum. madem bazıları kardeşlikten bahsediyor, resmi bir bayram da sağa sola saldırmak niye?
twitter'da severek takip edilen ama derdinin ne olduğu anlaşılamayan bireydir.
nefret suçu işleyen ve hakkında dava açılıp cezaevine konması gereken, beyni ishal olmuş bir tek hücrelidir.
bir zamanlar Gülşen'le beraber olan kişi.
hem $i$ko hem kel hem bodur. hem de kıskanç, itici ve elektriği olumsuz. bu kadar ofsaytta kalmı$ biri ya$amını sağa sola çatarak sürdürmesi çok normal. ama $unu unutmasın ki cenazesine geleni olmayacak haberi yok.
Yumurtlama mühendisi ...
twitter üzerinden doktorculuk oynayan eski doktor. görmeden de teşhis koyma özelliğine sahip.
Twitter'da yazdıklarından sonra milyonlarca Kürd'ün hatta Türk'ün sövmelerine maruz kalan ve gelen gidene sataşan bir sanatçıdır.