bugün

gün itibariyle vuku bulmu$ hadise. 23 nisan'da bdp'nin ölen kürt çocukları için en doğal hakkı olan eylem hakkını, kürt çocuğu türk çocuğu ayrımına giderek ba$ka yöne çekmi$, atatürk'ün tüm dünya çocukları için armağan ettiği günü yine kendi reklamını yaparak insanlık suçu i$leyerek kemiklerini sızlatmı$tır.

bu olayı destekleyen ırkçıları ve arkada$larını kendi bataklıklarında boğulması için gün sayıyorum. i$te bu ülkenin beden gücü olmadan çalı$an beyninin özetidir köse. sizin eseriniz. eserinizle gurur duyun. alın...

ss: görsel

suç duyurusu örneği: http://www.amednewsagency...sya/sucduyurusutaslak.doc
bdp nin dava açması halinde caza alıp almayacağını öğreneceğimiz suçtur. Facebook terk erol köse.*
uludağ sözlüğün tepkisi geçikmemi$tir: http://e1204.hizliresim.com/w/r/4u1jp.jpg

helal lan. dökülen kanlar bo$a değilmi$.
benim askerime polisime taş atarken, molotof kokteyli atarken geberen leşlere küfreden erol köseyi alnının ortasından öpüyorum. sevmiyordum ama artık seviyorum kendisini.
yanlış bir iştir.
şunu da ifade etmek gerekir ki; bdp'nin, pkk'nın işlediği suçların yanında nefret suçu emniyet kemeri takmamak gibi kalır. kan dökmekle eşdeğer bir suç düşünemiyorum.
mahkeme diye bir şey var. bir suç unsuru gören varsa mahkemeye gidebilir. sözlükte yazmakla olmaz. ayrıca erol köse yi sevmiyorum.
askere , polise taş atan çocuklar ister kürt ister türk olsun orospu çocuğudur ve en ağır cezayıda almalıdır.
23 nisan gibi bir barış bayramındada yerleri yoktur.
ilk defa erol köseye hak verdim.
işe yaran bir tweet atmış sonunda.
ona buna hömkürmenin o o ç....ğu bu bu ç.....ğu diye yaftalayan otokontrolünü yitiren acınası kişilerin herzeleridir. ciddi psikiyatrik değerlendirmelere tabii tutulmaları gerekebilir.
yavşaklığı sözlükte bile bazı güruhlarca alkışlanabilen zat-ın yazdığı nefret ve hakaret cümlesidir.

alın size buraları terketmek için bir neden daha.erol köse ile şakşakçıları kaynaşsınlar sözlükte.

sözlüğün genelinin genç kesim olduğu düşünülürse türkiyenin geleceğinin ne kadar karanlık olduğu aşikar.

edit: eksileyen mal herifler, komedi dans üçlüsü kurun da erol köse gibi büyük zat-ın izinden gidin.
ben bu milleti anlamıyorum amk. van'da deprem olur, herkes elinden geldiğince yardım etmeye çalışır. birkaç şerefsizin hareketine bağlı olarak bir yanlış olduğu zaman, tüm bölge halkı sorumlu tutulur. sonra gel gelelim, adamlar, bizim türklüğümüze laf etti mi analarını bile sikme hakkını elde edebiliyoruz kendimizce; ama biz, onların kürtlüğüne laf ederiz, haklı olan yine biziz amk. humanistlik falan sikimde değil ama arkadaş bu kadar da olamaz. bildiğin kürt olan insanlar aşağılanıyor. erol köse kim lan. başkalarına insan diyemeyecek, onları insanlık özelliklerinden ayıracak vasıfa sahip biri mi? üstelik hemen de tweetlerini silerek nasıl bir sözünün arkasında biri olduğunu da görüyoruz.

http://twitter.com/#!/dre...status/194423766430924801

not: fenerbahçeliyim.
o kürt çocukları polisi taşlayıp, küfredip, VATANı bölmeye çalışıp, ata'nın bu milletin çocuklarına hediye ettiği günü yüzsüz bir şekilde kutlaması ile ilgili kalleşleRI koruyan insanların olduğunu gösteren durum. Ha devletini seven kürt çocukları 23 nisan bayramını doyasıya kutlasın. Ama bu ülkeyi bölmeye proglamlanmış beyinlerin sahiplenmesine karşıyım.
Not: ırkçı değilim. Irkçılık yapana ırkçıyıM.
http://magazin.milliyet.c....2012/1532040/default.htm

milliyetin haber yaptığı konu. sonunda amına koyim. uyuma sayın ülkem!
etiyopyalı, bangladeşli çocukların bile baş tacı edildiği bir bayramda "türk" diye bağrımıza bastığımız, fakat kendisini insan kategorisine bile koymayarak masum bir bayramı boykot eden bdp için söylenmiş olduğu düşünülürse, haklı sayılabilecek sözdür.
Yıllarca uzaların paralarını aklayıp, şebeklikten adamlığa gecti. Şimdide şöhreti bitince sağa sola etik olmadan saldırarak prim yapmaya çalışan adamın biri. Çok uzucu hemde çok.
allah'ın kürdü, ermenisi bile ırkçı olabiliyorken erol köse'nin ya da herhangi bir türk'ün ırkçı olmasını hakkı görmeyen kişilerce atılan iddiadır. yahu bizdeki ezikliği kim tetikliyor, devamlılığını kim sağlıyor anlamıyorum ya. türksünüz oğlum siz! kendinize gelin! atanız belli, tarihiniz belli. bugün istanbul'da ya da doğunun herhangi bir ilinde çöp tenekelerinin yanından, köprü altlarından geçerken aklınıza kendi ülkenizde patlatılma ihtimali geçiyorsa ırkçı ben olmayayım, sen olma da kim olsun lan? erol köse'nin sadece bu yanını seviyorum ve çok seviyorum. bütün medya maymunu, duyarlı geçinen oynak soylu boyalı, ne idüğü belirsizlerin humanist humanist zırvalarına rağmen, dürüst olmuş, anlatmış. ayrıca törene bdp gelmeyeceğini açıklamış, bdp için de humanist humanist konuşmayacaksınız umarım. yabancı asıllı sebze, meyve tohumları mı yapıyor, ne yapıyor, bizdeki sünepe basiretsizlik git gide artıyor.
atatürk 23 nisanı çocuklara armağan etmişti o... çocuklarına değil.
erol köse kimdir artık millet olarak hepimiz biliyoruz. sadece gündeme gelebilmek için günün önemli olayları hakkında durmadan abuk subuk fikir yaratan birisidir. yeri gelir ateist olur, yeri gelir müslüman, yeri gelir türk milliyetçisi olur, yeri gelir solcu. kısaca gündemdeki olaylara göre sürekli bir taraf halinde olup bilmediği olaylar hakkında bilmiş gibi yorumlar yapar tıpkı bu haberde olduğu gibi.
kendisinden nefret eden milyonları düşününce ne yapsa normal bu.
sikerler böyle nefret suçunu o print sikrindeki tvitlerse suçu biz ne yarramı yiyelim idam falan vermeseler bari.