bugün

hayko cepkin gelir her halk gibi iyisi de kötüsü de vardır*
(bkz: insan)
teröristlik ve orospu çocukluğu. ünkü bizde ters bişey yaparsan 'ermeni tohumu musun lan orosu çocuğu musun ?' derler.
(bkz: 6 7 eylül)
Sevan nişanyan
Döl, tohum
(bkz: hrant dink)
(bkz: toto karaca)
(bkz: yervant odyan)
müfteri.
güzel kızlar.
Efendii.
kimileri bu kelimeyi hakaret olarak kullanır...
kafamızda teroristlere göre elbette çok daha iyi bir izlenim oluşur.
(bkz: Sığıntı)

(bkz: yüzsüz)

(bkz: yalancı)
Tek kelimeyle yuzsuzdur . Net .
Akrabaları olan kürtler.

Techirden kaçmak için binlerce ermeni biz kürt'üz demiş.
hrantı vuran ülkücü şerefsiz (bkz: ogün samast).
(bkz: ırkçılık)
madem ki ermenisin herkese vermelisin.
türk düşmanlığı.
1915 ermeni tehciri.
hayınlık.
(bkz: er) (bkz: meni).
birbirine düşman edilen milletler aklıma gelir... türkler ve ermeniler birbirine düşman edildiler.
bir çok gayrimüslim halk gibi, osmanlı imparatorluğunda* büyük işler başarmış, yüksek yerlere gelmiş halk. ülkesine* kendini milliyetçi olarak gören bazı** zatlardan daha yararlı olmuş topluluk.
müthiş insanlar. ermeni nüfusu yoğun mahallede büyüdüm, burada ön yargıyla yaklaşanlar kesinlikle ermeni tanımamış insanlardır. bırakın k*rt'ü, türk'e bile tercih edebileceğim kadar iyi insanlar. eskide kaldı o vatan hainliği falan. buradaki ermenilerden bahsediyorum tabi, ermenistan'daki ermeniler aynı tas aynı hamam.
orda burda tanıdığım sevdiğim insanların 'yaa beni ermenilere benzetiyorlar, ermenilik varmış bende' veya 'benim anne tarafından geçmişimde bir ermenilik var' şeklinde ifade edilen gerçektir.
hani cemil ipekçi'nin bir sözü var çok severim o sözünü. o derki, 'beni, yok sen şusun busun, ermenisin, hıristiyansın diye suçlayanlar kendi geçmişlerine baksınlar, 300-400 yıl önce hepsi hıristiyandı, rumdu, ermeniydi. şimdi birbirimizi şusun, busunla suçlamak çok saçma. hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız artık.' *
(bkz: ermeni mezalimi)

"zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem"

neden hiç kendilerini sevdirmezler anlamıyorum. üç günlük dünya, değiyor mu? bakın işte kimse iyi anmıyor.

tarihinize yazık...
güncel Önemli Başlıklar