bugün

otobüste minibüste koltuk altını burnuna 90 derecelik açı ile dayaması ile ' baştan yarat ellerimi baştan yarat dillerimi ' diye isyan edilen durum .
kadınların sevdiği ter kokusu değil ten kokusudur. duşunuzu alın, almayan hemcinslerinizi de uyarın lütfen.
rollon kullanın allah rızası için vallahi seviyoruz sizleri eşimiz dostumuz abimiz kardeşlerimizsiniz, metabolizmanıza ter bezlerinize sağlık da ne olur rollon kullanın abilerim kardeşlerim...
david beckham'da olmayandır.

--spoiler--
“Maçtan sonra herkes ter kokarken, Beckham parfüm kokuyordu.” – CRiSTiANO RONALDO
--spoiler--
bok daha iyi kokar.
kaçınılmazdır. kendimden biliyorum.
çekilmezdir. kendimden biliyorum.
belgesellerin birinde karşı cinslerin ter kokusundan bağışıklık sistemlerinin benzerliklerini farkedebildikleri ve ona göre eş seçtiklerinden bahsedilmiştir.

mesela bayan için erkeğin ter kokusu rahatsız etmiyorsa hatta çekici bile geliyorsa bu erkeğin bağışıklık sisteminin çiftleştiklerinde kadının bağışıklık sistemi genleriyle birleşiminden gelecek nesillere daha çeşitli ve etkili bağışıklık sistemli birey çıkarabileceklerinin kanıtıymış.

velhasıl bu işin altında da romantizm falan filan değil bilim çıkmıştır, yani sevdiğinin ter kokusu sana güzel gelmez ter kokusu güzel gelebilecek adamı sevmek için seçersin.
bir nevi insan dışkısı-atığı olan şeyin çekici gelmesi, birleşme isteğini göstermek için birbirlerinin arkalarında dolanan kedi-köpek vs.nin yaptığını andırdı bende. gerçi sadece kedi-köpek değil öküzler falan da böyle. hayvanlar alemi işte.
sevdiğin erkeğinse özlenebilecek bi kokudur kendileri.
hiç mi suyu keşfetmedin aslanım diye hayıflandığın durumdur. ten kokusu ile leş gibi ter kokusu bir değildir beyler. hem siz hala rolon kullanmayanlardan mısınız?
başkasına hoşta gelebiliyormuş, bunu öğreten koku! lan benim kendi terim, bana hoş gelmiyor denilesi kokudur!!!
peri padişahının oğlunda dahi itici gelecek kokudur. lakin bazı erkekleri anneneleri bebekken tuzlarlar ter kokmasın diye, aman efendim yaman efendim, o ne misk-i amberdir öyle.
insana nefesini ne kadar süreyle tutabileceğini öğreten kokulardan biridir.
edit: hepsi değil.
halı saha, soyunma odasında , insan kendinden ve hemcinslerinden nefret ettiren kokudur.

millet romantizmde.
zaman zaman afrodizyak etkisi yapan kokudur. ayrıca leş kokusu ile doğal ter kokusu ayrı şeylerdir.