konak vapurundan inince gördüğüm manzara.sebebi neydi ki?
Gerçek metroseksüel bu değil.*
iticidir.

turkiye'de gay olmayi neden bu kadar abartirlar?.
hollanda'da bu yasima kadar hic gormedim o kadar kivirtanini.
" ben artık amir oldum " yürüyüşüdür. vurdurmanın ön aşamasıdır.
genleri bozuk arapların yaptığı en iyi şeydir...

iyi arap, ölü araptır !
Bir de delikanlıyım diye geçinip kırıtarak yürüyen erkekler var ki farkında bile degiller... Komik oluyor.
Biri erkek mi dedi? (bkz: Cümle içinde erkek aramak)
Genellikle farkında olmadan yani bilinçsizce yapılan bir davranıştır. Bunun kas yapısıyla(bacak ve kalçayla) alakalı olduğunu düşünüyorum. Yani her kırıtan ibne değildir.
genellikle eşcinsel erkeklerde görülen bir durumdur. böyle yürümeyen, erkeksi görünen ve davranan eşcinseller de var ama başta türkiye'deki eşcinseller olmak üzere birçok escinselin hareketleri böyledir.
büyük ihtimalle başka ülkelerde de vardır ama türkiye'dekiler gibi fazla dikkat çekmiyorlardır.
sonra eşcinsel olduğunu inkâr etmekten vazgeçti.
bizim bölümde de bu şekilde yürüyen bir eşcinsel var. ilk başta korkarak "eşcinsel değilim" dese de hal ve hareketleriyle, kızlarla " ben kız olsaydım su elbiseyi giyerdim, kız olsaydım makyajsız dışarı çıkmazdım, okuldaki bütün kızlardan bakımlıyım, okuldaki kızlar hiç bakmıyor kendine ne biçim kız bunlar, ben kız olsaydım onlar gibi olmazdım." şeklinde konuşarak kendini belli ediyordu.
zaten geçen seneden itibaren patlak veren "okuldaki bazı erkekleri taciz ettiği" söylentilerinden sonra kendini inkar edemez hale geldi.
bir erkeğin bu şekilde davranması hormonlarla alakalı bir durum.