bugün

erkeğin çiçekler, kalpli yastıklar, mumlar hediye etmesi, araya türk filmi replikleri sıkıştırılmış cümleler kurması karşısında kızın (yazık!) birkaç dakikalık suskunluktan sonra kahkahalara boğulması!
(bkz: gdo)
bu dünyada ışıkları kapatıp mumları yakan bir sevgili ve mumları söndür yangın çıkçak diye söylenen bir mal vardır... mal olan bana epey benzemektedir...
(bkz: yengeç erkeği - kova kadini)
kısa bir süre sonrasında bitmesi en muhtemel birliktelik biçimidir. *
tam tersi olması gerekirken, kızın erkeği terk etmesiyle neticelenecek kısa süreli ilişki.
romantizmden hoşlanmayan kıza sadece odun demenin yetersiz kaldığı hadise.
dereyi geçme aşamasındaki erkek stratejileridir inanmayın kanmayın geçici onlar sonra seni dereye atacak.
erkeğin fazla romantik olması gay olduğuna delalet olduğundan, eğer kızla beraberse ya gay olduğunu farkedememiştir ya da kızı tavlama aşamasındadır. eğer gay değilse, kızın odun olduğuna sevinir, boşu boşuna para harcamaz. pes oynamaya devam eder.
Aslında odun olan kız kavuğu geniş olan ağaçtır. Erkekte baykuş. Kavuk onun için iyi bir sığınaktır. Kimbilir o kovuğu hangi ağaç kakan açtı.

(eksileyen odun hazırla senin kovuğu değil baykuş 5 tane flamingoyla geleceğim)
Götte patlar. Düşman başına.
iliskinin fazla uzun surmemesine sebebiyet verebilir. her duygu esit paylasilmali.
kız için fazla sıkıcı ve boğucu bir ilişkiden başka bir şey değildir. Kız sıkılsa da kıyamaz ve belli edemez ama bir süre sonra kopar ipler.
şiirlerini duvara okusa duvar bile dile gelip karşılık verebilecekken odun olan kızın hadi dizi seyredelim demesiyle sonlanacak ilişkiye sebep olabilir.
''muhtemelen kız, oğlanı düzüyor.'' fikrini akla getiren durumdur.
zaman zaman yorucu olabilen durum. çiçek sevmeyen kız mı olur arkadaş. bu öğrenildiğinde çakılmalıydı durum en baştan.
(bkz: yengeç burcu erkeği kova burcu kadını ilişkisi)

not: bakınız doludur...
insanı kendinden bezdiren durumdur..

(bkz: kova burcu kadınıdır) başımda bir tane var tecrübe konuşuyor.. odun hak getire bildiğin kereste..
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
sürmeyecek ilişkidir. aklıma eski sevgilimle geçen yılki ilişkimiz gelmiştir. o çiçekler böcekler modundayken ben ''dallas miami final serisi kaç kaç biter acaba, terry kaç üçlük sokar ki?'' derdindeydim. zaten çok rahat ve herşeye kayıtsız kalan bir yapıda olduğum için sürmemiştir. pişman mıyım? asla. gene odun olurum.
kızın adamı takmamasıyla beraber, adamın yorulup bırakmasıyla sonlanacak durumdur.
"baltalar elimizde,uzun ip belimizde " şarkısını bizim şarkımız olsun diye benimseyecek çifttir.
(bkz: ayrılmaya 5 kala)
Kiz odun falan degildir, ya erkegin samimiyetinden suphesi vardir, ya da sevmiyordur oyle surekli vicik vicik miy miy miy bik bik bik takilmayi.