bugün

bi boka yaramaz efenim. aramayınız! şeklinde tavsiyede bulunmak istediğim hemcinslerimdir.
kendisi biraz daha beklese erkegin arayacağı kızdır amma ve lakin bu tip kızlar dayanamaz ve aralar,erkege o muhteşem hazzı tattırırlar...
aramaz, ararsın
özlemez, özlersin
gelmez, gidersin iyi güzel, özgüvene söyleyecek sözüm yok.bu kızlar ince hesap peşinde olan, aklında kırk tilki dolaşan kızlar değildir yalnız seven malesef *ikiliyor efenim.
hep bir tarafın fedakarlıkta bulunduğu ilişki aşk değildir.çıkar ilişkisidir.

ve aşk 'sabretmektir' asla 'katlanmak' değildir.
saçma sapan triplerden, gururdan uzak duran egosuz bir kızdır.
karşısındaki kazma ise kısa vadede üzülecek, orta ve uzun vadede sevinecek, gerçekten mutlu olacak kızdır. kazmaya elveda, adam gibi adama merhaba deme olasılığı yüksek kızdır.
ergen olmayan kızdır.
aşkın bir skor tabelası olmadığını bilen kızdır. kocaman bir sarılma, güzel bir buse ile ödüllendirilmelidir.
klişelerle işi olmayan işi uzatmayandır hani nerde mnakoyımdır.
(bkz: ne alaka amk)
1. Gerçekten seven kızdır. Sevgilisinin sesini duymadan duramıyordur.
2. Sevgilisinin bir haltlar karıştırdığından şüphelenen kızdır.
3. Bunların ikisini de barındıran kızdır.

Umarım 1. kızdır. Kız arkadaşımı arayıp sorsam iyi olacak, kıllandım şimdi.
baş ağırısı yapan kızdır.
erkeğini seviyor olması muhtemel kızdır...
kolay bulunmaz. olgun kafa yapısına ulaşmış bu hatun kişileri bulanlar da öpüp başına koysun değerini bilsin adam olsun akıllı olsun.
halen bunu düşünenler varmı yaa diye düşündüren entry dir. ara kızım ara. ne var bunda?
Gereğinden fazla değer veren insandır.
avrupa kızıdır.
gurur yapmayan ve değer veren kızdır. bunlardan az kalmıştır.
bekleyemeyip arayanla arasinda fark olan kizdir. bekleyemiyorsa sikintidir bence ama beklemiyorsa bazi seyleri asmis demektir.
Kızlar için bir utanç abidesi olmakla beraber bazı erkeklerce bir lütuftur. O yüzden nabza göre şerbet vermek gerekir.
komplekssiz, ego sahibi olmayan, kendine güvenen kızdır.
Çoğunluktur ama kıvanç tatlıtuğ olmadığımızdan bize böyle davranılmaz .
En asil duygularin kizidir. Gereksiz triplerden kurtulup nirvanaya ulaşmıştır.
ödemeli arama yapmayı biliyordur.
ideal sevgilidir.
aramanın seni beni olmayacağını bilen kızdır. ohooo zamanında az mı yaptım ben bunu. hiç beklemezdim pat diye arardım. gece gündüz fark etmeden. çok da hoşuna giderdi ama sevgilimin. bakın eğer gerçekten seviyor, oyun oynamıyorsanız kızlar bunu yapın bence. sevgiliniz daha bir mutlu olur.