entry'ler (61)

0 rh negatif kan seven sivrisinek

Malın iyisinden anlayan sivrisinektir....iktisadi dil ile arz az talep cok fazla eee ne yapsın garip sineklerde uygun bir sekilde yakaladilar mi kacirmiyolar

maymuna selamunaleyküm diyen darwinist

darwin:selamun aleykum
maymun:bi git olum ya
darwin:lan sen benin kim oldugumu biliyor musun?ben darwin'im maymun bak insanlar senin evrimlesmis halin dedik adam ol selam ver
maymun:abi sana kurban olayim valla helal nasil kandirdin o kadar milleti ben sana demeyeyimde kime diyim selamun aleykum!!

ilkokulda her sabah öğrenci andı okutulması

asker bir kez and iciyor,doktor bir kez and iciyor ogrenciler ise sanki gerizekali her gun...

türklerin adres tarif etme merakı

bunu bir gazete de okumuştum.
-kardeş burayı biliyor musun?
-evet abi biliyorum.
-tarif edebilir misin?
-abi burdan ana avrat düz gideceksin tam karşında

lisede sorunlu öğrenci olmak

butun hocalarin seni tanimasidir ve localarda en cok konusulan ogrencisindir inekler bile senden sonra konusulur...

2011 in felaketler yılı olması

her darlığın sonu ferahlıktır demişler kesinlikle böyle olması gerektiği için olmuştur inşallah bunlarda geçecektir ve yaralar sarılacaktır.belki bu felaketlerle dünya'da ki ülkeler gerçek dost ve düşmanlarını tanıdılar kim bilebilir ki!!!

yaşın samimiyete etkisi

değişir.

6 yaşımda allah inancımı yitirdim

6 yaşında Allah inancını kaybettiyse 16 yaşında ne olur onu ancak Allah bilir.yani tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı misali yine Allah bilir.

popoya göt diyen insan

şimdi öyle bir örnek vereceğim ki anlayacaksınız,malum organize işler filmini herkes bilir orada bir sahne var cem yılmaz golf oynayacağı sıra getiriyorlar diziyorlar karşısına oda diyor ki yılmaz erdoğan'ın tayfasına ağzını açın ha götüne güvenen varsa başka.
şimdi arkadaşlar soruyorum sizlere orada poposuna güvenen var mı denilebilir mi?tabii ki hayır çünkü imaja yakışmaz.sonuç olarak bazen popo bazense göt...

arda turan a aşık olan türk kızı

arkadaş kızların hepsi böyle işte,bir erkeğin değerini bir kız belirler nasıl diyeceksiniz?şöyle ki bir kız bakar erkek çok çirkin olsa bile (dublör filmini izlerseniz anlarsınız) güzel bir kızla çıkıyor karşıdaki kız düşünür kesin bu erkekte bir şey var ondan bu kız onunla diye ve o erkekle çıkmak ister hatta ona aşık bile olabilir .(yanlış anlaşılmasın arda turana çok çirkin demiyorum)

sevgililer gününde çekilen derin bir nefes

sevgililer gününden beş gün önceden başlayıp alacağın hediyeyi düşünmüşsündür çok güzel bir hediye almışsındır kız bunu beğenmemiştir.sende sakinleşmek için derin bir nefes alırsın tabii içinden de söyleniyorsundur ah ulan bir evlenelim .....

sevgilisini döven kız

muhtemelen erkek ona zarar vermek istemiyordur.yoksa kız genelde erkek istemese erkeği dövemez.

lise kapısında kız bekleyen apaçiler

ben kapıda bekleyen apaçileri anladım da onlara bakan kızları anlamadım.

askerlikte parasız kalmak

daha askere gitmedim ki birçok öğrenci arkadaşımızda gitmemiştir.askerde parasız kalmayı bilmem ama öğrenciyken parasız kalmanın ne demek olduğunu çoğumuz bilir!zordur hemde çok zor.

korsan kitap satın almak

öğrenciyken en sık yapılan şeylerden biridir.öğrencilerin hayatı tamamen iktisat üzerine kuruludur.iktisat nedir?elindeki kıt kaynaklarla sınırsız ihtiyacını karşılamaktır.yani öğrenci adam korsan kitap alıyorsa tamamen iktisat uğruna alıyordur.buna göre her öğrenci birer iktisatçıdır!

tek taş yüzük istemeyen kadın

bir seminerde hoca anlatmıştı oradan yola çıkarak diyorum ki:bence tek taş yüzük istemeyen kadın taşını beğenmemiştir-daha doğrusu taşı küçük gelmiştir-!!

bayan sürücü yoktur allah a emanet araba vardır

evet öyle Allah'a emanet araba vardır.
kaza anı karşıdan hızla bir araba gelmektedir.sizce bayan ne yapar?
kesinlikle gözlerini kapatır bu dakikadan sonra araba Allah'a emanettir.

öğrenci evindeki buzdolabı

ay başında dolu,hafta başında dolu,hafta sonunda içinde pek fazla malzeme bulunmayan,ay sonuna doğru tamamen boşalan,içinde malzeme olarak en çok yumurta bulunan,muhtemelen 2.elciden alınmış (Allah bilir kaç elden geçmiş)öğrencilerin velinimeti,varlığı ve içinin dolu olmasıyla kişilere mutluluk veren eşya.

servetini mezara götürecek insan

tabii bunu yapabilir ölmeden önce bütün parasını bağışlarsa servetini götürmüş olur diğer tarafa!bir de şöyle birşey var eğer çok pintiyse alırlar içini boşaltırlar parayı içine sokup dikerler ha unutmadan pamuk yerine de para tıkarlar anladınız siz!

gecenin bu saatinde dinlenilebilecek şarkılar

şarkı değil de farid farjad'ın o kemanından bir iki tane dinlenebilir...