bugün

(bkz: motor)
(bkz: yeni başlayanlara 31 teknikleri)
taktir edilesi durumdur.
altın madalya verilesi durumdur. keşke her uyandığımız sabah böyle olsa.
doğru yapıldığında erkeğin güne zinde başlamasını sağlar...
devamında güzel bir sevişme ve sıcak su altında duştan sonra güzel bir kahvaltı eeee sonrasında televizyon karşısında elde kumanda göbek kaşımaya devam.
(bkz: ne yiyorsunuz aq)
erkeğine bağlıdır. aşıksan yaparsın. oda mutlu olur senide mutlu eder. devamı duş ve kahvaltı sonrasında birlikte evden çıkılır felan felan...
rüyayla karışık bir şekilde o içini kıpır kıpır eden hisler bütün hücrelerini sarar, adamın içi coşar, gözler açılmak istemez ve rüya devam etsin ister. gitgide artan haz ve sıcaklık la beraber zirveye ulaşıldığında, işte o anda "günaydın sevgilim" ile uyanırsın, hem de en güzel şekliyle. Tavsiye edilir.
işte bunlar hep seks. *
o anda telefon çalar ve telefondaki ses mahalleden arkadaşın pazarcı panco erkan'ın sesidi" alooo..moruk kalkmadın mı yaa amk..amcık seni bekliyoruz kaç saattir".
güne yorgun bir şekilde başlamaya neden olur.
her ikisi için de!
sonuçta dolu tabanca işe yarar, boşu sadece korkutmaya!
(bkz: yalarsaat)
züğürt tesellisinden başka bir şey değildir. Hep bilinç altının oyunları bunlar bence...
işte bunlar hep seçim sonuçları.
25 hazirana nasıl mutlu uyanılır?
cevabı başlıkta gizli.
tebrikler.
(bkz: en tatlı sabahlar oral seksle başlar)
(bkz: sabah saksosu)

sabah osbiri ile kapışacak bir keyif verir.
"Hassktir işe geç kaldim" şeklinde yataktan firlayip giyinecek erkegin kadinidir.
Hevesi kursaginda kalir.
kardeşim bi kerede sen git oral seks yaparak kadını uyandır.
hadi oral seks yapmadın, göğsünü falan bişiler yap,
hadi onuda yapmadın, bir öp möp, başını falan okşa...
Hadi onu da yapamadın, git kahvaltı hazırla..
e hadi o da olmadı; bari bir güler yüz, tatlı söz, ne biliyim, "uyanınca çok güzel oluyosun" falan bişiler...

Hiç birini yapma, sonra o kadından seni oral seksle uyandırmasını bekle.

Daha çok beklersin dostum *
Erkek erkenden uyanıp kahvaltıyı ayağınıza getirdiyse zaten uyanıktır. Yani oralla uyandıramazsın, adam zaten uyanık. Atarken biraz hesaplı atın. Bakın başlığa ne yazdım içeriğe ne yazdım diye.