bugün

Tepkisi ne olur bilinmez ama kendisi için özel olan bir erkeğe, söz konusu kızın çiçek vermesidir.

Hep mi erkekler kızlara çiçek alacak, biz de onlara alsak özel bi gün dışında, içimizden geldiği için şaşırtsak fena olmaz mı dediğim durumdur.

Erkeğe hangi cins çiçek alınır sorunsalı hakkında bir fikri olan arkadaşlar da fikirlerini serpiştirip, şenlendirsinler bakayım şurayı.

Edit: Gayet masumane bi fikri, bi de eksiliyosunuz! Sonra da bu kızlar niye hiç bişey yapmıyo. Niye acaba?!
bir erkek olarak şaşırırım.
kadının erkeğe jestidir.

takdir edilir.
veren erkekse götü korumak lazım. ama meyliniz varsa çiçekler lale olsun...
Bir an algılarımı bozan başlıktır. Alıştıra alıştıra verin, ters tepki yapabilir.
Edit: eğer sayılırsa bir kızın elinden hanımeli çiçeğinin içinde bulunan balı yemişliğim vardır.
Ben hep kasımpatı alırdım o çok severdi ama soru bana dönünce ne almasını isterdim ? Cevabım bu ne amk ibnemiyim çiçek nedir olurdu..
sadece the sims 4 oyunun da gördüğüm eylemdir.
Trabzonspora kupa vermeye benzer efenim alakasızdır.
hoş görünen eylem.

bir erkek olarak hoşnutluk duydum.
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
mutlu olmalarına sebep olup aynı zamanda kendilerinde şaşkınlık yaratan eylemdir. yaptım oldu.
saçmalıktır.
Gay sevgiliye cicek vermektir. Onu kucuk surprizlerle mutlu etmektir.*
O ne la, erkege çiçek vermekte ne saçma fikir. Alıp yenilip sapınıda bayan kişisine verse hakdır.
Uzakta olduğumdan mütevellit doğum günlerinde iş yerine çiçek gönderirim babama.
Bir erkek tarafından çiçek verilmesi beni daha çok mutlu eder tabii. *
Top mu hahassiktir götünden korkan gizli eşcinseller yine yargı dağıtmış.

Çiçek alırsam vurdururum demiyor da.
Bir insan bir insana bu çağda neden çiçek verir ki? Bana ilk çağda çiftleşmek için bir ön hazırlıkmış gibi geliyor bu. Malum o zaman hediye kıtlığı vardı.
Hadi biraz daha klasik normlardan uzaklaşıp çiçek vermeyi keselim bence.

Not: bu entryi ciddiye almayınız.
evdeyken falan verilirse problem yok da dışarıda verilirse ufak bir gerginlik olacaktır. biz sokakta çiçekle yürürken bile bir kadına aldığımızı belli etmek için kendimizce binbir tribe giren, halimizle tavrımızla dışarıya mesaj veren varlıklarız. ha saçma mı? evet ama bir şey değişmiyor.

"hayır çiçek benim değil, sevgilime aldım aslında, şu çiçeği parmak ucumla aşağı doğru tutayım da sadece taşıdığım ve bu durumdan hoşnut olmadığım anlaşılsın, bana mı bakıyor lan bunlar? dur şu çiçeğe memnuniyetsizce bi bakış atayım. çiçek taşıyorum ve bu durumdan memnun değilim. atsam mı lan çiçeği? neyse az kaldı bitecek."

bir başka benzeri psikoloji: "pazar arabasıyla yürüyen erkek."
ben bir erkekten almıştım.
hasta olduğum için o da.
kimse bana çiçek almamıştı.
mutlu olmuştum ne yalan söyleyeyim.

bizi duygusal olarak insan yerine koyan yok zira.