bugün

ilk buluşmaysa kız ile erkek arasında birşey olmayacağını gösterir. kız erkeğe borçlu kalmak istemez.
aranıpta bulunamayan kızdır.
Tehlikeli olur biraz bunlar çok gereksiz özgüvenleri olur ego tavan yapmıştır.içten içe bir eksiklik örtmek için yaparlar bunu ...
erkek adama koyar. tamam yeri gelir sen ödersin yeri gelir o öder ama erkeklerin bir gururu vardır. bu gurura darbe vurur aslında. kroluk değildir sadece erkek hissasiyetir.
kıza 1 kuruş para ödetmeyi gurur meselesi yapan ( hatta kızın kendi evinde kullanmak için aldığı deterjanın parasını ben vereceğim diye tuttururan) erkek kadar psikopatlaşıp altı üstü 6 tl tutan taksi parasının 3 tl sini ödeyeceğim diye tutturan, çıkarıp cebinden 5 tl verip sizden 2 tl para üstü bekleyen ve takside arıza çıkarabilen modelleri de vardır.

rahat ol kızım be, bugün ben öderim, yarın sen.
eyvallahı yoktur. çok terslenmişimdir bundan dolayı.
çok değerli kadındır. kendisi tebrik edilmelidir. onunla çıkılmalı evlenilmeli. evinin kadını çocuklarının anası yapılmalıdır.
(bkz: Düşünemedi)
tüm erkeklerin rüyasını süsleyen kız.
ayrıldıklarında sevgilisinin arsızca arkasından; ''oğlum ben ona neler neler yedirdim, içirdim'' şekline konuştuğu ibneliklerini yaşamayacak kızdır.
olması gereken kızdır bu sebeple.
erkekler,arasında vardır, bir arkadaş hesap öderse,mutlaka bir daha buluşulur, hesap ödeşmesi için,sevmiştir kız ve erkeğin bir daha mutlaka buluşmak isteme durumu'gebe bırakmaktır.
"adamın biri bi gün le başlayan fıkralara benziyor".. yok öyle bir kız söylentidir o... sevgilimiz olmasa da görmesekte o kız gönlümüzün kızıdır...
kızılcahamamda villaları çayyolunda tribleksleri varsa ve ailesi akrabaları zenginse bunu yapan kızdır burnu havada değildir ama 1.50 boylarında kiloludur o yüzden hesap ödüyor.
barbi değil harbi kızdır. kıymeti bilinmez o ayrı.
var mıdır böyle bir şey merak edilendir. şimdiye kadar hiç denk gelmedim. düşünsene gidiyorsun ödemeye hayır diyor ısrar ediyor olur mu öyle şey diyor, bu senin gururun varsa benim de var demektir, ben böyle bir kıza aşık olurum muhtemelen.
hiç oralı bile olmuyor hanımefendi. hesap ödenceği zaman dışarı çıkıyor. lakin bundan sonra x.
e heraldeğğ yani.
straponu olan kızdır.
Nadir rastlanan hatun kişisidir bu davranışı ile bir çok erkekten daha delikanlıdır.
Bir sıçrar iki sıçrar üçüncü de sıçramaz. Arkadaşlar cidden böyle erkekler var. Ya gerçi ben bir tanesiyle karşılaştım. Bir kaç bir şey alalım dedik. hava çok sıcak diye. Sonra baktım çekine çekine bir şeyler alıyor. Ben dedim ki benden öderim ya dedim. Durdu düşündü başka ne alsak dedi ya resmen ;)) Allah'ım ne insanlar var ya. Çok komik geldi. Bu kişi bir kere yapmadı. birkaç defa ilk zamanlar da anlamadım. Sonra karakterini çözmek için devam ettim. Sonra hayatımdan sildim. Arkadaşlar erkeğe de kıza da ödetmeyin de belirli zamanlar da belki. Kanımca herkes kendi hesabını ödesin. Ya da ortak ödeme yapılsın.
ayakları güzel ve bakımlıysa kendisiyle bir müddet memnuniyetle takılabileceğim hanım kızdır. ama çok arıza bir tip çıkarsa bilemem tabii.
Kaldım böyle gönlü bol kızlar ya.