bugün

muğlada yaşayan 110 yaşındaki nineden sağlıklı yaşam tavsiyesi: tavuk gibi erken yat horoz gibi erken kalk.
hayatın bize yaptığı bir mobbing.
erkenden kasit benim icin uykumu alamama durumu mutesekkilidir.
aksini ispat eden ılıktır.
görsel
Uyumamak için verilen çabada cabasıdır.
Aksine erken uyumak daha iyidir. Nitekim belli saaten sonra insan sinir ve stres yapıyor.
aslında çok doğru olan bir düşünce. insan ne şekilde uyursa, uyusun saat 9 gibi rahat bir şekilde uyanabiliyorken. 5'de, 6'da kalkıp yarım yamalak bir halde güne başlaması tam anlamıyla işkencedir.
Tabirimce penisten önce kalkmaktır, işkenceye kurban olayım.
Benim en sevdiğim seylerden biri erken uyanmaktir. insanı daha dinç tuttuğuna inanıyorum.
erken uyanmak en iyisidir ama önceki gece erken yatıldıysa sorun olmayacaktır. erken uyanmanın kazancı günü kurtarmaktır. günü tam anlamıyla yaşarsınız.
Erken uyanacağını bilerek yatmak da intihardır, şeklinde devam ettirilesi cümle.
hayatı daha iyi hissetmektir belki.
sabah namazı kılmayan gürüh.
eerken uyanmak aslında fiziksel olarak ve psikolojik olarak da zinde kalmanızı sağlar.
kendinize olan güveni kezandırır.
daha bilinçli ve daha aktif olmanızı sağlar.
erken kalkın!
Yataktan kazınmak suretiyle kaldırılan yazar beyanıdır. Suratımın yarısı yastığımda kaldı. Sıcacık yorganıma boğulurcasına sarılmayı hülyalayarak bakınıyorum etrafıma.

Herkeste yastığımın yüzü, tüm suratlar aslında bir yastık.

Hüğ..
Ölüyorum sözlük yardım edin.
Erken uyumakla antagonize edilecek bir işkencedir.
erken uyanmak o gun cok isin olmadiginin bir gostergesidir. Rahat bir sekilde uyanirsiniz aynen hafta sonunda oldugu gibi.
akşamleyin işe gitmek de bir o kadar işkencedir. o yüzden yaşasın uganda cumhuriyeti.
insan haklarına aykırı durumdur.bütün kurum ve kuruluşların öğlen açılması gerekir.