bugün

yanılıyosun tam kıvrım yerini tutturup 12den salınca sıçramıyor.
görsel
ilerde prostat olmalarına sebep olacak bir inattır. olum ayakta her yerinize sıçrar. ayakta yapanlar gelmesin yanıma iğrenç insanlar sizi. ellerini de yıkamıyordur şimdi bunlar. ayrıca sizin yüzünüzden klozete otururken 40 tane peçete seriyoruz. sırf zararsınız be.
Ayakta yapıyorum. Gelip durdurmak isteyen var mı?
Alışkanlık olmuş artık, prostat aklıma geldikçe dikkat ediyorumda, çok nadir.
Bir inattır. En son ne zaman ayakta yaptım hatırlamıyorum bile evet hepiniz benim gibi olun.
inattan ziyade alışkanlıktır ve kolay a kaçmaktır.
Kimse çömelerek işemenin pisuvardan daha temiz olduğunu, üzerine bişey damlamayacağını iddia edemez. Pisuvar resmen daha temiz. işiycem diye tuvaletin içindeki herşeyle muhatap olamam.

dipnot:ayakta işeme ile prostat büyümesi arasında bilimsel bir bağ yoktur. Anlatılanlar şehir efsanesidir.
dipnot2:çömelmek gerektiğini hadislere dayandıranlar ise hadislerde peygamberimizin ayakta olduğu da var. Google'dan aratın bence.
Ürün buna imkan veriyorsa kullanmamak olur mu?
Kıskanç kızları kudurtan gerçek.

Ablalarım siz de ön tarafa huni takarak bizim gibi ayakta işeyebilirsiniz.
Sağlık açısından zararlı olduğu açıklanması gerekir. Bende dahil zaruri durumlardan dolayı çömerek yapma imkanı olmuyor.
avrupa´da bir ev sahibinin kiracisi ayakta isedigi icin verdigi mahkemeden cikan karara göre; "erkeklerin ayakta isemesi dava acmak icin yeterli bir sebep degil."

mahkemenin gerekcesi; "... erkegin evcillestirilmesine ragmen (evrimden bu yana gecirilen zamandan bahsediyor) ayakta iseyen erkek sayisinin yogunlugundan dolayi davali olan kisi haklidir. Bu gecmisten kalmis olan görenegi uygulayan erkeklerin zaman zaman özellikle kadinlar tarafindan büyük ölcüde tartismalara maruz kalmasi olagandir ama bir mermer tasi yüzünden tartisma acmasi gereksizdir."

ayakta iseyen erkegin evcillestirilmesine ters düstügünden dolayi inat ettigini söyleyebiliriz.

cömelerek veya otururak isemenin hickimseye zarari olmaz. aksine; stressiz bir sekilde isinizi görmenize yardimci olur.

baya bi abartili olacak ama kadinlarin bu konuya karismalarini, erkegin kadinlarin özel günlerine karismalarina benzetiyorum.
kadinlarin sadece birlikte yasadigi erkege (es, baba, erkek arkadas veya erkek evlat) durumu izah etmeleri, gerekceleri ile birlikte anlatmalari ile cözülebilecek bir sorundur. gelen misafir, komsu, arkadas veya sokaktaki adama da bu egitim verilmeye kalkisilmamali.
bu inat ilerleyen yaşlarda prostatın temel nedenidir.
klozetin geliştirilmesi ile üşenilecek bir durum kalmamıştır. erkeklerin de dinimizce caiz görülen çömelerek işmesi caizdir ve tıbben de faydalıdır. ha ben yapıyor muyum? tabi ki hayır. yapanlar var mı? tabi ki var. buna dikkat etmeli miyiz? çok da fifi.
tasarım gereği çömelerek işemek anlamsız olurdu ama gene siz bilirsiniz.
Kim oturcak, kalkcak çok uzun bir süreç. Ayakta daha rahat bari ona bile karışmayın.
Ayakta işeyenler! siz insan değil misiniz? Etrafa sıçrar lan sidik lan sidikler! Pisuvar için bilmiyorum sıçrar mı?
ama ister alafranga, ister alatürka bütün tuvaletlerde ayakta işenince etrafa sıçrar. Hiçbir şekilde önlenemez sıçramalar.
Ha bir de işedikten sonra bir iki damla damlama olayı var! iyice sallayin yoksa donunuza damlar, ayrica pipinizi yikayin kafasi tuzlu kalir.
iğrençsiniz,
Biz böyle zevk alıyoruz * .
Saglik ve hijyen bakimindan oturarak daha iyidir.
çomelerek cis yapmak dünyanın en zor şeyi allah klozeti kim bulduysa razı olsun.
hijyen yoksunluğudur.
Yıllardan beri gelen inattır. Zorlamayın.
müslümanlıkla ne alakası var ameke? Dedim resmen ya.

Bildiğim kadarıyla o pozisyonda, çömelme pozisyonunda, yapılmalı. Prostat riskini arttırdığını okumuştum. Ne kadar doğru bilemem ama yanlışsa bile bu entryler komik geldi.
(bkz: erkeklerin çömelerek çiş yapma icadı)

desek daha doğru olur.
bizim iş yerinde alaturka klozet yok ben de üstüne çıkarak yapıyorum beyin bedava.