bugün

kızların böyle konuşmalarına alıştık artık. itici olduğunu her yerde duymalarına rağmen her ne sebeple böyle konuşmaya devam etmelerinide anlayamamışken, bir erkekten -canımm aykadaşııımmm oydamısınnn diye bir ileti görmek beni tiksindirmeye yetti.
(bkz: benimle böyle konuşma ayykadaşım)
(bkz: evlerden ırak)
(bkz: arkadaşlığı bitirme sebebi)daha fazlası için; (bkz: erkek arkadaşının bebek gibi konuşması)
çekilmez olandır. hele ki kız arkadaşıyla karşılıklı bu şekilde konuşuyorlarsa kafaları birbirlerine tokuşturulmalıdır. iflah olmazlardır.
bence en garibi;karısıyla tartışıp küfürler savuran erkeğin,daha sonra gönlü olunca,teli kapatırken yaptığı konuşma.
bende seni öptüm canım,muckkkk,bay bay.
(bkz: şeninn aqzini yerrimm ben)
erkek değildir o. (bkz: harun abi)
oynaşırken ya da hasta olduğunda mızmızlanırken yapılan şebeklikleri sevilesidir. toplum içinde yapılması halinde, kadın ya da erkek fark etmez hunharca kınanmalıdır.

(bkz: kedi canını senin)
(bkz: ayy canim benimle cikar misin noluyyy yavvv).
iticidir.
erkeklerin saçmalıklarının doruk noktasına ulaşması demektir.
çekilmez bir adam olmuştur. huysuz, aksi, nalet.
erkeklerin çocuk gibi konuşmasının sebebi ailevi nedenlerden dolayıdır.

çocuklarını çıt kırıldım büyüten, anne ve babalar bu işlerin tek suçlusudur. çocuk takımının cinsiyeti ne ise o kurallara göre büyütülmelidir. erkek çocuğuna kız gibi hareket edip büyütürsen, çocuğun konuşma şekli kırık olur haliyle.
çocuk gibi konuşsna kadınların gazabına uğramıştır. çevredeki insanlara da bulaşmıştır.
acınası bi durumdur yazıktır lan adamı. üstüne fazla gitmemek lazım.
uff snne be slk diyen bir erkeğin, evrim geçirmemiş halidir.
(bkz: sheni chook seviyorum ki)
agzına vuracaksın, kürekle.
hic hoslanmadiğimdir. bi arkadas telefonda ya ağlayim ama dediğinde suratina kapatmistim bidaha olsa bidaha yaparim.
bu çok iğrençtir. sevmiyorum duydum ama bizzat denk gelmedim. birde kelimeleri yuvarlayarak konuşan o ne edecen o en berbatı nasıl yapıyorlar anlamış değilim.