bugün

çünkü sevgilisi hem çok güzeldir hem namusludur hem ona değer veriyodur herzaman onun yanındadır o da buna lâyık olmadığını düşünerekten kendini orospuların kollarına atar.
kafalarının çok fazla sikilmesinden hoşnut olmazlar. bu da böyle biline!
tekrar gelmesi için gitmesi gerekiyordur.. erkek yapması gerekeni yapandır..
Erkekler vefasızdır. istediğini vermeyince gider.
(bkz: alayına gider)
daha güzelini bulursa muhakkak gider, bulmazsa da gider yani erkekler her türlü gider siktir edin.
Gelemedikleri zaman giderler.

Anladın sen.
çok bunaltılmıştır, Gider.
tek sebep vardır. yeni birini bulmak...

erkekler terkedilmedikleri sürece yeni birini bulmadan ellerindekini bırakıp gitmezler. su götürmez gerçektir.
'kadınlar niye gider?' diye cevap verilesidir.
Belki dudak kenarında çıkan uçuktur, belki paranın bitmesidir.
başka kadınlar kızlardır.aksini iddia eden olamaz herhalde.
Ibneliktir, acı çektirmek istiyordur.
yeni birini bulma.

başka hic bir sebeple gotleri yiyip yapamazlar..
Kızı kendine layık bulamama..
Zaman içerisinde hatun kişinin hal ve hareketlerinin değişmesi.

Küçük şeylerle mutlu olan kadının yerini saçma egolara sahip bir insana bırakması.
kezbanlıktır.

kezbanlık dışında farklı yaşam formları da mevcut ulan hepiniz kezban olmak, zaman içinde kezbanlaşmak zorunda mısınız?
anal dan başka pozisyon bilmeme.
Basit adresleri saatlerce anlatma durumunda kalma.
kadinlarinkiyle aynı sebeplerdir.
sudo apt-get install girlfriend.

sudo apt-get install leave.

anlayan anladı be gülüm.
Sevgilileri daha iyilerine layıktr...
Alışmak ve bunu bir üst seviyeye taşımaktan korkmak.
Dağa güzelini bulmak..
sana sürekli "seni çok seviyorum" diyen insanın senin anlamadığını/hissetmediğini zannederek gözlerinin sürekli arayışlarda olması. erkekler sevince gözleri çoğu şeyi görmez doğrudur ama bu onlardan birisi değil. sandığınız kadar geri zekalı da değiliz bir yandan hani..

böyle davranmayan kızlar üzerilerine alınmasın. sadece kendimde değil etrafımdaki pek çok çiftte bunu görüyorum. erkek kadın fark etmiyor çoğu zaman. birisine seni seviyorum diyebiliyorsan sadece onu seviver bir zahmet işte. bu kalbin kapasitesi ne ki 2.3.4. arıyorsun okeye adam arar gibi.
güncel Önemli Başlıklar