bugün

hep olan şeydir. kızda erkekte sigara içiyorsa bir sigarayı ortaklaşa içmenin tadına varırlar ortaklaşa içilen sigaranın tadını bilen erkeğin tercihidir.
(bkz: küllükle öpüşmek)
çok sevdiği sigara kokusunu french kiss ile birleştirip ortaya manyak bir tat çıkarmak isteyen erkektir.
sigarasi kalmadiginda kizdan otlanmak icin secilmistir.

+ nurten, hayatim sigarandan aliyorum.
- ama hüsnü. tanistigimiz günden beridir sigaramdan aliyorsun, oysa ben sana sigaradan baska seyler de vermek istiyorum bidi bidi bidi...
+ sen verdin de ben almadim mi nurtencim? hem sen secilmis insansin. Sen benim icin özelsin.
- oy yirim yirim...
içerken çok seksi oluyorlar. tercih bundandır.
zevksizlik ve aptallıktır. en azından sigara içmeyen erkek için. içenler için zaten farketmez.
sigara içmeyen bir kişinin sigara içen bir karşı cinse her halükarda tiksintiyle yaklaşması sevgiliği engeller kanımca. o ne lan öyle küllükten beter bir koku.
iki sigara içen insan öpüşürken birbirlerinin sigara kokusunu duymaz. ama taraflardan biri içmiyorsa sürekli şikayet edip durur yok kül tablasıymış kılmış tüymüş. bu diyalogları yaşamak istemeyen her erkeğin tercihidir.
şahsen bu kız marla singer ise bende tercih edilme olasılığı çok daha yüksektir.