bugün

Tüm ailenin önünde çükü kesilen birinden aşırı romantiklik beklemekte ağır cahilliktir. *
tamamı ile yanlış önerme.
(bkz: #20340901). romantik olunca noluyo. görün işte.

tanım:yanlış bilgidir.
nereden aklımda kaldığını hatırlamıyorum ama bir facebook profilindeydi(kuzenim falan olabilir, emin değilim) sanıyorum;

"romantiklik istiyorsan mum ışığında pes kapışalım"

şeklinde özetlenebilen durumdur.
Neredeyse tum sairlerin kadin olmasi goz onune alindiginda dogru savdir.
olması gereken durumdur. Ben romantiğimde ne oldu amk? Ne oldu? Bir bok olmadı.
kendimize bile yabancılaştığımız bu dünyada doğru kişiyi bulup ona duygularımızı ifade edebilme olasılığımız düşük, kısacası sadece erkekler bu konudan müzdarip değil
valla henüz romantik olup olmadığımı gösterebileceğim bir mecra olmadığından yorumsuz kaldığım olay.

anladınız siz onu.
kadının biri çıksın romantizmin tanımı yapsın bi anlatsın.
Normalinden bir tik azi makbuldur bana gore. Fazlasi hic cekilmez.
herseyin yeri ve zamani vardir icten gelmiyosa zorlaya gerek yok.herkes farkli dille anlatir sevgisini.
o olay 3 dereceden oluşuyor.
-romantik erkek
-romantik olmayan erkek
-öküz olan erkek

ve özellikle türk kızlarının, çizelge bu olunca romantik olmayan erkeğe şükretmeleri gerektiğini öğrenmeleri gerekiyor artık.
yoksa hiçbir zaman şirinleri göremeyecekler.
bir film repliği her şeyi ortaya döküyor konuyla ilgili.
ki kendisi de şiirbaz olan bendenizin yaşadıkları da genel olarak romantik ve duygusal olmanın kadın gözünde zayıflık olduğunu tespit ettirmiş bulunmaktadır.
replik şudur:
--spoiler--
poetry don't work on whores.
--spoiler--
Erkekler romantiktir.
Sadece.köprüyü geçene kadar.

Ama her seferinde acaba bu farklı mi diye biZ tekrar tekrar aşık oluruz. Sonuç yine hüsran. Tam bir ayılar.
pompaya kadar nazını çekme durumu olarak adlandırılması daha uygun olacaktır. lakin bugün durakta elinde çiçekle bekleyen adam görülmüşlüğü var. *
dozunda oldugu surece yerinde bir eylemdir. beyler romantik olmak zorunda degilsiniz. tamam öküz de olmayın. net olun siz en iyisi. balım böceğimle gönül avutulacak yaşları gectik.
karşılarına çıkan bir kaç odun hanımdan kaynaklanır. ilk zamanlar elinden geldiğince romantikliğini yapar erkek, sonra o numunelik odunlar o hevesi de duyguyu da alır gider. o dakikadan sonra ne beklersin ki garibimden. romantik de değilim ulan ! standart donanım mı ki bu romantiklik ? onu tetikleyen bir şeyler olması gerek önce, diye düşünüyorum. haksız mıyım?
görsel *
Kuru fasulye yiyelim başlığından da anlaşılan gerçek.
ereklerin tam bir hödük olmasından kaynaklanır erkekler kendilerinden başka kimseyi düşünmez çünkü romantik değiller.