bugün

(bkz: sen kendine kendin gibi bir taze bahar seç)

https://www.youtube.com/watch?v=dkoy8nmodx4

Ben gamlı hazan, sense bahâr, dinle de vazgeç
Dinle de vazgeç
Ben gamlı hazan, sense bahâr, dinle de vazgeç
Dinle de vazgeç
Sen kendine kendin gibi bir tâze bahâr seç
Tâze bahâr seç
Tâze bahâr seç
Olmaz meleğim
Olmaz meleğim böyle bir aşk, bende vakit geç
Bende vakit geç
Olmaz meleğim
Olmaz meleğim böyle bir aşk, bende vakit geç
Bende vakit geç
Tâze bahâr seç
Karaktere uygun olmaması başı çeker. Misal erkek dindardır kadın değil sıkıntı. Kadın mütevazi ve anaçtır erkek ortamcı sıkıntı. Gibi gibi.
(bkz: Yok ki)
Memelerinin sarkık olması.
Kızın iyi rol oynayamaması. Bir ilişkinin belli temel kuralları vardır. Bunları yapmadığınız sürece dünyanın en iyi insanı ya da en güzel kızı da olsaniz o kişiyi kaybedebiliyorsunuz. Aslında her konuda hayatın belli kuralları var bunu uygulamadığınız takdirde iyi insan olmak , güzel olmak hiçbir şey ifade etmiyor.
Erkeğin eğlencelik kiz araması kizin duygusallıkla yaklaşması ve çok bağlanması.
recricayı çok kullanmıştır.
Küçük göğüs çirkin ayak .
işin geleceğinden korkarız biz. Çoğu zaman yatıp halı saha yapıp ps oynamak isteriz. Ama kız arkadaş olunca bunlar aksamaya başlar. Şahsen benim öyle.
Usturuplu giyinmemesi, kibirli olmasi.
çok abaza olduklarından dolayıdır.
çok basit: istemiyordur. sevmiyordur. karşı taraf ile duygusal bağı bulamamıştır. renkleri bile keskindir.
Kızda o potansiyeli görememiştir.
çok yılışıktır.
Memesi yoktur.
Meme got yoktur. Bu uni bitene kadarki sebeptir. Sonrasi icinse fazla akillidir veya sevmiyordur ciddiyse.
alektirik alamamaşımdır.
kızın salak,çirkin ve kaşar olması büyük olasılıkla.ayrıca çocuğun farklı cinsel yönelimleride olabilir.
hemen hemen her kız gibi mizahtan anlamaması.
sen daha iyilerine layıksın ayça ben seni haketmiyorum.
sevdiğini belli etmesi.
en büyük nedeni;
bir insan evladı 1 saat telefonda ne konuşabilir efendim? 10 dakikada bir arayıp napıyosun diye soran eski sevgili, her 10 dakikada bir en fazla ne değişebilir hayatımda?
üstüne üstlük ben niye aramıyomuşum diye de fırça yiyorum üstüne. ulan sen 10 dakikada bir arıyosun zaten ben ne zaman arayacam? telefonda 17 cevapsız arama görünce kafayı yiyorum yaa.. bir insan 12 dakika içinde 17 cevapsız arama neden bırakır allah aşkına? bir kere arasanda ben işim bittikten sonra görücem onu ve beni aradığını anlamam için yeterli olacak. 17 nedir ya, delirecem. telefonda sıkıldığımı söyleyince sen beni sevmiyosun diye üstüne yarım saatte trip atan sevgili.
işte bu yüzden terkettim seni. daraldım çok.
hava olsun diye. bu da bir neden sonuçta.
maddi çıkarçı olmaları.
kızın eski yenge olması.