bugün

1) ekonomik ve kültürel bakımdan denk olmak. ne eksik ne fazla.
Kimse ne ezilmek ne de başkasını eğlemek istemez.

2) Fanteziye açık olması
Eee canım her gün yenilen makarnaya sos eklemez isen ana yemek değişir.. bu iki taraf içinde geçerli bir kural.

3)Aşktan, şehvetten önce bir arkadaş edasıyla yanınızda olması.
her konuyu çekinmeden konuşabilmeliyiz. Lakin sizlerin trip, lafı götünden anlama,"yhaa tabi kesin öyledir hı hı " gibi 100 üzerinden 99 skill puanı verilmiş Ultimateleriniz yüzünden konsomatrislere dert anlatan çok.

4) Erkek kardeşinizin olmaması..

binaenaleyh bu "erkek kardeş" kavramı ilerleyen safalarda , sarhoş olup evinize gelen "hanımın erkek kardeşi", iphone alacağım bi' 300 çık be diyen "hanımın erkek kardeşi" , evi-araba gibi bilimum çağın önemli şartlarından birini yerine getirmek üzere uzun vadeli borç isteyen "hanımın erkek kardeşi" formlarına kadar evrim geçirebilmektedir. geçirmeye de bilir.. dikkat etmekte fayda var

5) Kendini dünyanın merkezi sanmaması.
21.yy en büyük faktörüdür belkide bencillik.. aman azizim hayatı beraber güzelleştirebileceğin birisi olmalı.

6) Her işe burnunu sokmaması.
Gece dışarı çıkmalar her daim hatunlarla takılmak değildir. Bazen iki bira eşliğinde bir müzik dinlemek seksten daha rahatlatıcı olabilir, veya bol küfürlü bir halı saha maçı, kıran kırana geçen bir batak mücadelesi gibi..

7) Gözünüzün yağını yiyeyim şu bebek taklidini yapmayın.
Sorun yeterince ortada

8) Kendini çok sık değiştiren hatunları sevmiyoruz bu doğrudur. çünkü şüphe uyandırırlar.
ayda bir saç boyatan var.. biliyoruz.

9) ağdanıza dikkat etmelisiniz.
halamlar geldi babaannem gitti kuş uçtu kervan geçti it öldü ortaklık bozuldu gibi piyesler size kalsın.

10) belki en havada kalanı bu olacak ama. Fizik.

Psikolojik olarak evet güzel fizik dikkat çekiyor ancak kullanılmayan fizik fizik değildir. *
"ufak" yürüyüşler, "ufak" bakımlar, "ufak" makyajlar, "ufak" sporlar. farkındaysanız hepsi ufak . az miktarda yani. yüzünüzü duvara yapıştırdığımızda altı katlı bir evin dış cephesine yetecek kadar boya olmamalı. aşırı büyük memeler 2 yıllık squatçılar vs. bunlar tadımlıktır. baki kalan kişiliktir efenim. 3 al 2 öde ile 2 alana bir bedava mentalite farkında beyin yoran bir hatun iseniz bu son cümleleri pekte umursamayın mütemadiyen bir mafya basası vb. birisiyle evleneceksiniz çok paranız çok makyaj malzemeniz olacak. mutlu olun yeni ciciler almaya çıkın hadi canım.

11)Bu tamamen bana özel bir detay vermeden geçemeyeceğim..
Klasik müzik,caz ve senfoni sevin. farklı müzik tarzları insanı da deşarj eder, farklı tarzda romanlar okuyun farklı yazarları deneyin.
Fark yaratın, farklı olun, farklı davranılsın.
önce o yazsın amk hep ben mi yazacam abaza gibi.
söylememe gerek var mı?

evet evet aklına gelen ilk şey.

bildin yüz güzelliģi.

sen ne zannediyordun?
Ankarada olmasi.
13 eylul dogumlu bir basak olmasi.
60 70 kilo arasinda olmasi.
Tatli ve güzel olmasi.
bazi anlarda safligiyla tekrar tekrar asik edebilmesi.
isminin y ile baslayip n ile bitmesi.
opusunu asla unutturmamasi.
esmer, kıvırcık saçlı, kibar, laftan anlayan..

ah ulan sözlük. şu bizim fabrikadaki ortacı kız tam bana göre.. biz tam tencere kapağız sözlük..

Ama gel gelelim kız 1 buçuk yıllık eleman daha benim girdiğim 1 hafta bile olmadı amk.
Güzel bakması,Şirin olması,diş ve vücut temizliği,bir de hayatı insana zehir etmeyecek bir kişiliğe sahip olması,kıskanç olmaması filan demiyorum yanlış anlaşılması aksine çok kıskanç olmalı,bundan kastım seni anlaması hayatı sana cehennem değil cennet etmesi.
(bkz: edep)
gülmeyi bilmesi, mizahı sevmesi, her şeyi kendine bağlayıp alınganlık yapmaması.
Güleryüz , saflık, iyiliksever, sıcak davranacak, küfür etmemesi vb...
Erkeğin bile niye istediğini bilmediği, evlilikten sonra hiçbir önemi kalmayan özelliklerdir.
üzerinde çikolata sosu istiyorum.
Çirkin olmayacak kadar güzel olsun , geri kalan her şey iç güzelliğine bakar.
Gökten düşen üç elmanın üçünü de istemesin. Bir tane önüne düşse "çok şükür" diyebilsin.
Mümkünse saçları uzun olsun
ayakları yere sağlam bassın, özgüven sahibi olsun.
Bana güven vermeli bir de sadık olursa.
Samimi ve dürüst olmalı.
Ayrıca politik duruşu ve kültürel birikimi olmalı yeri gelince siyaset, ekonomi ve edebiyat konuşalım değil mi ?

Not: Allah'ım hemen karşıma çıkart bu nadide sevgiliyi, eş adayımı.

Edit: yeşillendir.
Ortalama bi güzellik ve ortalama üstü bi zeka..temelde bu iki özellik olduktan sonra zaten orta yolu bulur anlasirsin..

Yıl olmuş 2015 hala bekaret diyen var
ortalamanın 1 tık üstü zeka, hoşgörü bir de ortalama güzellik.
Bazıları için sadece nefes almaları yeterlidir.
Kitap okumaları.
Güzel kokması, uzun dalgalı saclar, güzel bir gülüs, guzel göğüsler.
agm. anlayış, güven, merhamet.
mümkünse az yalan söylesin. bir de her doğruyu da söylemesin, ayarını tutturabilsin. böyle kıza can kurban.
Kültürlü olmalı önce
Ondan bişey öğrenebilecegim kadar akıllı,
Konuşkan,
Dürüstlük şart,
Hayattan tad almasını bilsin,
Bi de biraz güzel oldu mu, ideal kadındır.
geyik. Gülmeyi bilecek arkadaş. şaka kaldıracak. hayatı, mezarlık bekçisi ciddiyetinde yaşamayacak.
1- meme
2- diğer meme.
öncelikle insan olsun. (ulan ne hallere düştük yemin ediyorum)

sonra aklı başında, efendi, oturmasını kalkmasını bilen (çok yanlış yerlere gidiyor bu), biraz da sevimli bıcır bıcır bir şey olsun.

son olarak da güzel olsun.

çok güzel olsun.

naz elmas olsun.