(bkz: uludağ sozluk forum)
Gercek hayatta soracak bayan arkadasi olmayan yazarlarin actigi basliktir.
benim soru ile falan işim olmaz, kadınları çoktan çözmüş biri olarak şunları söylemek istiyorum

kulağınız ile değil de, bir az kalbinizle sevin. çünkü sözler kandıra bilir ama kalp asla yanılmaz.
"KELIM. BODY YAPSAM ACIGI KAPATABILIR MIYIM? (BOY, KILO, TIP GIBI SORUNLARIM YOK)" sorusunu efsane haline getiren eylemler silsilesi.
la sözlükte kel erkek varmış.

Ben kaptım..
orijinal mi olalım kendimiz mi olalım yoksa sırf sizi elde edebilmek için sahte triplere girenler mi olalım ? bunu açıklayın kızlar bana. ne istiyorsunuz bunu açıklayın bana.
sözlükteki erkek yazarların kızlara sormak istediği sorulardır. ben başlıyorum mesela.

neden ayrıldıktan sonra bi müddet sakin kalıp ileride kendinizden güzel bahsettirmek, anılarda güzel kalmak yerine saçma sapan işler yapmaya başlıyorsunuz?
Normal bir kız erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra, ne kadar süre sonra yeni bir erkek arkadaş (sevgili) yapar?
niye pipiniz yok?
En direkt serbest vuruş nedir? Nerde olur?

Edit: özel mesajdan cevap geldi, hatta ben tam bilmiyormuşum o derece. swh
(bkz: ofsayt nedir)
samimi olup, yalan atmayanınız var mı hiç?
neden bütün kızlar kimseyle konuşmam normalde ama seninle konuşasım geldi diye yalan söyler?
kaşar olmayanınız var mı?

siktir lan yalan söylüyorsun. *
niye bizden çok hemcinslerinizi inceliyorsunuz?

hayır koyuyor yani adama.
amınız önde mi arkada mı?

bunca yıldır bulamadım cevabını.
sormak isteyip de sorulamayan sorulardır. *
Bazilariniz neden ikiyuzlu ve pislik ?
Elmalı turta yapmayı bilen varsa kargo ile gönderebilir mi?

Edit: iki hatun göndereceğini söyledi, daha fazla mesaj atmayın arkadaşlar, cidden. Ehi.
niye aradigim erkek sen degilsin diyemiyorsunuz takilip kaliyorsunuz ?
sevgilisinden ayrıldıktan kaç gün sonra depresyondan çıkarsınız?
neden çok duygusalsınız ? realist olup, ikili ilişkinin eğlenmek için var olduğu gerçeğini neden kabul edemiyorsunuz.

edit: kızlar sorumu da anlamadılar bastılar eksiyi , varsın bir ekside senden gelsin be gülüm .
tüm cevapları mesaj kutumda barındırdığım sorular. çekinmeyin yazın bana.
kıllı mı, kılsız mı ?
önceki gün şapşal vb. kelimeler kullanıp tatlı tatlı konuşurken sonraki gün bu soğukluk ne ?
Erkek yazarların sözlükte kız düşürmek için yazdığı önyargısı nereden geliyor? sizin erkek düşürmek için yazmanızdan mı?