bugün

martı siluetine burunmus kaslar icin uygulanırsa tepki cekmeyecek bilakis desteklenicek olay...
askere gidenlerin büyük bir çoğunluğu görmüştür ki bir çok erkek kaş alır.gece koridorlarda, yatakhane ve tuvaletlerde...
Benimde bizzat yaptığım faaliyettir. Utanılcak bir durum değildir. Rahatsızlık yaratıyorsa yapılmalıdır.
(bkz: kaşları 3 e vurdurmak)
(bkz: erkeklerin kaşlarını kaldırması)
oyuncu Sarp Leventoğlu'nun istemesemde sürekli kaşlarına doğru gözümün kayması.
arkadaş çevremden duymaktan bıktığım hede. neymiş benim kaşlarım martı imiş yok mc donalds simgesi falan filan ama alan alsın ben kalın kaşlarım ile mutluyum sözlük.
metroseksüel erkek kavramının sonucudur.
'tek kaş' formatında olan ya da sadece tek tük fazlalıkları aldıranlar bir yere kadar kabul edilebilirken; kaşlarına kadın gibi şekil verdirerek aldıran erkekler bildiğin iticidir
*?!
büdü modeli kaşlara sahip erkeklerin, yapmakta kendilerini mecbur hissetikleri eylemdir.
kaşlarını aldırmak ne kelime,kaşının ortasına lazer yaptıranlar da vardır.
çok çok çok düzgün bir şekilde alınmalıdır inceltilmeden sadece şekil verilmelidir sonra gay gibi olursunuz.
kaşın ortasının alınmasında bir sakınca yok, hatta güzel de oluyor, alınsın ortası. ama sağından solundan da iyice kırpıp ortalarda serdar ortaç misali gezinenler var ki, aman yarabbi... o kadarına ne gerek var? suratın aşağı bölgesi, yanakların yarısı sakal, kaşlar cillop gibi.
fazlalıkları aldırmak ve çirkin görüntüden arınmak için yapılmasında bir sakınca yoktur. ben de aldırıyorum. hatta çoğu zaman bir elimde cımbız, bir elimde ayna, kendim alıyorum. serdar ortaç'tan daha beter bir örnek olarak vj bülent var. adamın kaşı incecik bir çizgiden ibaretti yamulmuyorsam. abartmamak gerek.
burundan aşağı doğru inen kaşlar için yapılması gereken bir uygulamadır... * *
islami usüllere göre yapıldığı takdirde caizdir.
bazıları karısıyla beraber aldırmaya gider.
(bkz: david beckham)
hiç hoş olmuyor. lütfen.
yay gibi alırsanız serdar ortaç gibi olursunuz, adam gibi alacaksanız alın kaşınızı.
ocakta sigara yakarken kaşlarını yakan erkeğe benzeyen erkektir.
kadına benzeme çabasıyla yapılmadığı sürece sorun teşkil etmemesi gereken eylem.

gerçi niye sorun teşkil etsin, bana ne. ama kimi erkeğin kaşının çevresi tüylenir, tek kaş olmaya yeltenir, fazla kalındır vs...

bu durumlarda kaş aldırılıp şekle sokulabilir, bana hiç de garip, "top", "ibne" gelmiyor.
sollama yasağının kalkması anlamına gelen: kesikli çizgi görünümüne getiren eylem.

(bkz: tek kaş)
kimi zaman gereklidir. görsel
Orta kısımda açılan delük(!) sonrası peugeot bakışlarına sahip olma durumudur.
(bkz: metroseksüel)
şahsın martı kıvamına gelme potansiyeli varsa yapılabilir.
sadece ortayı aldırıyorsa destelenebilen eylemdir. lakin bazıları etraflarını falan da düzeltiyorlar hiç hoş durmuyor. hatta iğrenç oluyor.