bugün

-iyi huylu
-diksiyonu düzgün
-yüzüne bakılabilecek
-boy 1.75 üstü
Adriana Lima fizik olarak.Ruh güzelliği önemli elbette ama gel gelelim ruhlar aleminde yaşamıyoruz.Dışarıda hanımefendi,yatakta fahişe olmalı.
saçı, kaşı, kirpigi disinda hicbir yerinde kıl tüy olmasin.
*biraz ağırbaşlı
*edep adap bilen ama yeri geldiğinde küfür de edebilen
*kendine güveni tam ama aynı zamanda mütevazı
*lafı dolandırmayan, dobra dobra konuşan
*ne istediğini bilen
*ağzından çıkanı duyan
*vır vır vır aralıksız konuşmaktan ziyade, dinlemesini de bilen
*iki çift güzel laf duyunca götü arşa değmeyen
*ben dönyanın en gözel garısıyam ve de küçük dağları ben yarattım havasına girmeyen...

varsa böyle biri, yarın çiçekle, çikolatayla, allah'ın emri, peygamberin kavliyle gelelim!
etrafima bakiyorum da, nerdeyse her erkek zeki olsun diyor. bu ideal kadinin en onemli ozelligi zeki olmasi anlasilan. tanimasam etrafimdaki adamlari, hepsi birer einstein diyecegim ama, yok degiller de. gerci ben de zeki kadinlari severim, ama benden daha zeki olurlarsa egom alt ust olur.
Gözleri yağmur damlalarını hatırlatsın, kokusu yağmurdaki toprak kokusunu... Elleri annemin elleri gibi sevgi koksun, ayakları yeni doğmuş bebek gibi cennet... Omuzları babamın şefkat dolu omuzları gibi olsun, kolları sarmaşık gibi sıkı sarsın... Sözleri hiç yazılmamış en güzel şiir gibi etkili, kulakları ninni dinleyen çocuk gibi uslu... Dudaklarına benim ismim, güneşin gökyüzüne yakıştığı kadar yakışsın yeter...
makyajsız ve nazik.
sevsin lan...
şu muhabbetin yapılabildiği kız modelidir:

Erkek: Aşkım sinemaya gidelim mi ?

Kadın: Olmaz aşkım maç var.

Erkek: Oha lan kalk evleniyoruz.
az konuşsun başka bir şey istemiyorum.
+ kızıl saçlı olsun.

+balık etli olsun.

+galatasaraylı olsun.

+gülmeyi,güldürmeyi sevsin.

+kafa açmasın,gereksiz tripleri olmasın.

+değer versin,verilen değeri haketsin.

+zeki olmasa da olur,sevmeyi bilsin yeter..
nefes alsın yeter.
fazla böbürlenmesin ve kendini beğenmişlik yapmaması kafidir.
benim için ideal kız erkeği ile birlikte mutlu olmayı bilen kızdır. güzel olmasa da olur.içi de güzel olmasa olur. sadakatli olsun ve saplantılı olmasın * yeter.
başlangıç için olur olmadık triplerden uzak duran, sürekli irtibatta olma ve karşılıklı kişisel hayata karışma mevzularını aşmış olsun yeter. bunu bulduğumda sonraki sınıflandırmaya bakarız, öncelik bu.
oraya gidelim, buraya gidelim, şunu yapalım bunu yapalım, bende geleyim diye tutturmayan kızdır. bir fikir ortaya atılır taraflar isterlerse beraber gider istenmezse kimse kimseyi ne zorlar ne gücenir. yani fikir verebilen ve fikrine uymak istemezseniz zorlamayan kız. tabi aynı şekilde sizde kızın fikirlerinize karşı çıkma hakkına saygı duyacaksınız.

ben maça giderim o annesine gider. sonra beraber yemeğe gideriz. ne var yani her boku birlikte yapmak zorunluluğunu anlamıyorum. herkes birbirine yük olmadan yaşayabilmeli.
çok zeki olsun,iyi espri yapsın, iyi espriden anlasın,inek olmasın olsa bile kopya versin,masraflı olsun ama kendi hesabını yeri gelince ödeyecek kadar kendini bilen olsun,hiç bir zaman tam teslim olmasın ve arada şımarsın,naz yapsın falan filan.
rahibe modeli...geçmişi rahibe gibi olacak..hemde çok güzel olacak...hiçbir ilişki falan yaşamayacak..hatta aklından bile geçirmeyecek..ondan sonra ev işlerinde çok iyi olacak ve mükemmel yemek yapacak falan..
zeki, güzel, ahlaklı, anlayışlı, yemek yapabilen.
(bkz: çok şey mi istiyorum)
elde edilmesi zor kadın modeli.
tabiki zor elde edilen kız modelidir ama ne yazık ki bazı kezolar bunu yanlış anlıyor göt 1 karış havada geziyorlar. bak kezo zor kadın demek burnu havada kadın demek değildir.
Isteyince versin.
dışarıda rahibe evde fahişe.
erkeklerin geneli ne istediğini bilmediğinden ötürü herhangi bir standardı yoktur.
zengin olsun ama parasıyla artistlik yapmasın. çok güzel olsun ama birlikte yürürken " kıza bak yanındakine bak" gibi cümlelerle muhatap etmesin. sevişmenin ölü taklidi yapmak olmadığını bilsin ama insanı utandıracak kadar da profesyonel olmasın. meriç, mert, berk, börk, burk... gibi insanı sinir eden samimiyette erkek arkadaşları olmasın.
güncel Önemli Başlıklar