bugün

kabul edilmeyen ama var olan iki yüzlülüktür.

istemem yan cebime koy modudur. bir kızın ahını alırsan senin de bacından bacın yoksa anandan o ahı çıkarırlar.

ilahi adalettir şaşmaz.
Kadinlarda olan 8 farkli yuzden iyi olabilir bazen.

Sabah sapsal bir yuz.
Oglen bugun ne yapsam modunda hafif gulumseyen.
Aksama dogru alisveristen yeni cikmiz ve makyajli yuz.
Aksam icerken olusan surat asikligi(makyaj suratta).
Gecenin sonunda nutella depresyon surati.
Ben gidiyorum amk ne hala getirdiniz beni surati.

iki tanede siz bulabilirseniz.
Sadece erkekler değil. Memlekette yüzsüz olmayan pek az adam gördüm ben.
Gerçekten Varolan durumdur.
bayanların iki yüzlülüğü kadar olmayan riyakar davranıştır.
her istediği şeyi yapmayınca terkedip gitme ihtimaliyle birlikte fazla da şımartmamak gerekiyor.
tanım:erkeklerin çelişkili davranışlarından biri.
makyajlı veya makyajsız hiçbiri bir uludağ sözlük kızı kadar çekici değildir tabi ki.
Kaç iki kaç üç..
iki mı çık çık.
Kadınlar bakmıyor sanki ? Binde bir bakmayanı. Bazısı değil pekçoğu. Hiç bakmayanı eve gidince haber spikerlerine bakar yine bakar. Evde olanlar da dizi oyuncularına bakar. Kimse kimseyi kandırmasın.

Bu zamanda namahreme bakmayan insan evliya olur evliya. Bakışlardan rahatsız oluyorsan önce kendin elaleme gözünü dikmeyeceksin..
Sözlükte de görülen iki yüzlülüktür.

Sen burada sözlük kızına laf edeceksin yok feminist yok cüce bilmem ne ankarada sözlük kızı götüreceksin.

Yemezler.
Genelleme yapılan üzücü bir tespit. Öyle üzüldüm ki..
Emre aydın'ın dediği gibi, bin bıçak var sırtımda biniyle de adaşsın, her biri hayran sana.

Edit: başlık sahibisinin bahsettiği yazar ben değilim.
Başıma gelecek tüm yanlış anlaşılma ve yanlış tanınmaktan Google Play sorumludur bu arada.
Sitop.
Her alanda olduğu gibi makyaj konusuna gelindiğinde de görülen iki yüzlülüktür.

Ya siz bakmayın bunların burada havladıklarına dışarıda salyaları akıyor şerefsizlerin.
Artık şaşırtmayan iki yüzlülüktür.
Herkes kendi adina konussun.
Kadınların beş altı yüzlülüğü ile kıyas bile edilmez.
(bkz: Yaran başlıklar)

Ama uyduruk olmalarıyla...
yalan söylemeyin gidip aynaya baktım hala bir tane var.

bu kadar naifiz, safız, iyi niyetliyiz işte bizden ikiyüzlü mü olur allasen. melaike melaike.
Şaşırtmayan iki yüzlülük.

adam senden habersiz hesabına girer ruhun duymaz bir bakarsın instagram profili herkese açık bir kızın peşinde koşar.

Akşam senin bir yere çıkmanı istemez sınırlamalar koyar bir bakarsın gece yarısı erkekli kızlı takılan birinin peşinde koşar.

Senin rehberdeki kişi sayısını sorar ama bir bakarsın instagramda kim kime dum Duma takipçileri olan bir kız peşinde koşar.

Ne biliyim enteresan.
bacım yol ver
ne adami be o oyle ?
madamdır o
cinsiyetcilik icermeyen kufurler edeyim diyorum ol mu yoorr

oyle herifleri evinin diregi yapamazsin
o direğin iki ucuda seni tırmalar.

akılli davranin. sizi seviyoreee.
inkar edilemez gerçek.

Makyajlı kızlara laf eder gider boya küpünün peşinde koşar.

Minik etek göbek açık giyiyor der gider öylesinin peşinde koşar.

Kizlar paraya çok önem veriyor der para yemeyi seviyor der gider masraflı kızın peşinde koşar ki kendi de para yedirir.

Kızın erkek arkadaşı olamaz der ama gider erkeklerle parti hard yapan kızın peşinde koşar.

Ben sizi anlamıyorum.
Özür dileyerek şahsi kanaatimi soylemek isterim. Üstte olumsuz olarak yazılan hiçbir şeyi, kendi eşlerinde görmek istemezler. Sadece gönül eğlendirmek için takıldığı kişiler de görmek isterler.