bugün

siyah saçlı, zeytin gözlü bir dilber.
(bkz: ören bağyan)
erkeğinin hemen hemen her dediğine he diyen kadın tipidir. ben öyle seviyom arkadaş.
olgun,sevdim mi tam sevecek,sadık,tatlı bayan tipidir. eğer bunların hepsi gerçekten varsa fiziksel özelliklere bakılma oranı %40 düşer. fakat geriye kalan %60 büyük bir kısım.
adının beril olması ve sarışın mavi gözlü olması yeterli.
good girl.
sokakta hanımefendi , mutfakta aşçı ...
küfür eden ve aynı zamanda kendisini prenses sanan kadın modeli.
aptal olan ama aptal oldugunun farkinda olmayan kadin tipidir.
iki metre (at gibi) olacak, sarı saçlı olacak, beyaz tenli olacak ve de ekseri "sen alıyor duj?" diyecek.
sigara içmeyen, oturup kalmasını bilen, fazla zeki olmayan, iyi seks yapabilen, kitap okuyan, kendini yetiştirmiş, etrafında ne olup bittiğinin farkında olan rerörö bayanlardır.
adriana limamsı.
televizyon kumandasına ve maç izlemeye karışmayan bayan tipidir.
(bkz: sizde neler var)
Minyon, güzel sevişen, küçük ayaklı, kısa küt saçlı, kumral, zeki ve eğlenceli kadın tipidir.
Kocasını Veli nimeti bilecek bas tacı yapacak, yüzüne bakılacak güzelliği olsun yeter, kaprisleri çekilmiyor aga.
(bkz: sokenbayan)
(bkz: kalbi atan)
hatunun arızalı olanı makbuldür.
(bkz: şuh)
kesinlikle zeki kızlar. ve de her zaman kendi ayakları üstünde durabilecek kadar güçlü olanlardır.
Anlayış, mantık, hoş sohbet olgunluk bu 4'ü varsa mmh tadından geçilmez. Birde kezbanımsı özellikler barındırmıyorsa tadına doyum olmaz!
Makyajı gerekli durumlarda kullanan, kumral olsa da fena olmaz yani ama boy olsun çok çektim kısa boylulardan.
gideri olsun yeter hacı.
sarışın,90 beden memesi olsan.