bugün

kate moss’a ait bir açıklama.

dear kate, beni tanımıyorsun, büyük ayıp ediyorsun, dilersen tanışabülürük! rabbbim beni insanoğluna buyruklarını iletmem için seçti ve fekkat adem’e yaptığı kıyağı nedense bana yapmıyor. çok yalnuzum kate bildiğin gibi değil.

bebeyim, şinci sen önce burnunu kokainden kaldıracaksın, o kafayla onun bunun altına yatıp 1 gecelik ilişkilerden medet ummayacaksın, britney spears’ı da alıp cumaya gidecek ve tövbe edeceksin, daha sonra arabistan üzerinden türkiye’ye geleceksin. seni havaalanında ak sakallı nur yüzlü yakışıklı bir erkek bekliyor olacak, hah! işte o benim. tarihi galatasaray hamanına gidip 40 tas su döküneceğiz. imana gelip kelime-i şehadet getirecek ve günde 5 defa abdest alacaksın ki temiz olasın. ben abdest almasamda temiz bir insanım. anlaşırık sen gel hele bi..

"ingiliz topmodel kate moss (34), amerikan dergisi interview’e kapak oldu. seksi kıyafet ve iç çamaşırlarıyla poz veren kate, siyah-beyaz fotoğraflarıyla yine gündeme geldi. erkekler hakkında söyledikleri de fotoğrafları kadar sarsıcı: erkeklere güvenilmez. hepsi pislik. "
tüm erkekleri tanıma şeref(!)ine ermiş kişinin söylemidir.
edit: bir kızın söylemesi asla doğru karşılanmaz. yoksa arada geçecek olan diyalog şu olur:
k: erkeklerin hepsi pislik!
e: ohaa!! hepsini ne ara tanıdın lan?
şeklinde gerçekleşir.
erkeklerin hepsini tanıyan kişinin sözleridir. hepsiyle tanışmak içinde ne olmak lazım?