bugün

sizin değer bilmez insanlara denk gelmeniz seviceğin insanı seçerkenki standartlarınla doğru orantılı olabilir. zira bende aynısını kadınlar için söyleyebilirim. ama gel gelelim ben genellemelere karşıyım.
(bkz: genelleme yapmanın yanlışlığı)
Tespitin dibine vurdun kardeş. Tebrik ediyorum.
Gerçektir.
Kendisi sapasağlam olup yüzde 95 görme engelli eşine ve onun felcli babasina tek basina bakan arkadaşımı görünce bu genellemeyi yapanın nasıl bir hak aldığını düşünmüyor degilim.
Kurduğunuz cümlelere dikkat edin ! içinde kişiliğiniz yatıyor.
uludağ sözlük sözlük olalı böyle veciz başlık görmedi görenler görmeyenlere iletsin. yazıyoooorrrr yazıyoooooorrrr erkekler adam değilmiş evet.gelsin eksiler canolar.
nerede bir at kafası varsa gidip ona verme kararı alan kadınların hezeyanlarından yola çıkarak yapılmış bir genelleme. acıyorum bu kadınlara valla.

beraber oldukları erkek üzerinden prim yapma istekleri herşeyin önüne geçince böyle oluyor. lafa gelince erkekten zekiler ama iş gösterişe gelince bizzat erkeği bile kullanacak kadar dallama olabiliyorlar. işte bazı kadınlar salak olduğu için de bazı göt lalesi adamcıklar dolaşıyor ortada. iyi oluyor size demeyeceğim zira komple prensiplerime ters bi durum söz konusu ama hani bi yandan da iyi oluyor yani, ağlayın, burnunuz yerlerde dolaşın, köpek gibi sürünün belki akıllanırsınız.
(bkz: kadınların vermek bilmez canlılar olduğu gerçeği)
Su götürmez gerçek.

Canlarına okuyun kızlar, değerden anlamaz bu mallar.

Sizden iyisi olmaz o zaman.
insanın yüzüne tokat gibi çarpan bir gerçek.
Yeri gelir kadın, efendi erkek yerine p*ç erkeği seçer; sonra erkekler niye değerimizi bilmiyor diye söylenir durur efendim.
erkekler değerleme işini iyi yapar. tüm dünyada ki değerli olan her şeyin başında erkek vardır. değer verilmiyorsan eğer demek ki değersizsin. kendini değerli gibi gösterdiğin zaman bunun sahte olduğunu anlayan erkek ile karşılaştığında değer vermez dersin. bunu 2-3 erkekte yaşarsan tüm erkeklere genelleme yapar gelir sözlüklerde başlık açarsın.
Var oldukları kadar üzücü bir gerçek.

Nankör köpekler.
(img:#1866251)
Her zaman diyorum her zaman.
Vallahi öyle.

Sen parası yoktur diye kıyamazsın, elin kızı baileys aldırır aq.
Erkeklerin canlı olduğunu ilk kez duyuyorum.

Ben ahşap birer eşya sanıyordum onları.
(bkz: yav he he)
külliyen yalandır. biz degeri piyasa ortalamasının üzerine çıkarmayarak arz talep dengesini düzenliyor ve fizibilite çalısması yapıyoruz.
Değerbilmezlik karakterli alakadır.
Belli bir yaşa kadar ilişkilerde itin götüne sokulduğumuz için, Bi raddeden sonra herşeyi salma olayı doğrudur.
(img:#1917113)
Deveye diken erkeğe cep .....
görsel
Bu mal sevgilisine bisiklet kiralayalım kırlarda bayırlarda gezelim demiş çocuk ta buna siktir çekmiş bu da zırlıyo işte ben kuru soğan yiyom senin için hesabı.
E günaydın.