bugün

erkek milletinin bıyık bırakma nedeni aklınca kadınları etkilemektir! başka da bi nedeni yoktur!!!
genellikle bıyık bırakmanın eskiden erkekliğin sembolu olduğundan olabilir. de abi yakışanına yakışıyor ya.

(bkz: bıyık bıraksam mı)
ya köseyse ? o bakımdan düşünmekde lazım.
üst dudaktan öpme meralıları için mücbir sebeptir.
sümüğün ağza geçişini engellemek. e açıklayalım artık.

vesselam...
kadınlar nasıl saçını kestirip, uzatıyorsa; erkeklerde o yüzden bıyık bırakıyor ya da kesiyor. kişinin yeni birşeyler yapmak istemesi olarak düşünebiliriz.
günümüzde bi sakal traşı 10 lira amına koyim. her hafta kestirsen ayda 40 yapar. taşak mı geçiyonuz lan bunun daha saçı var amk.
baba özentiliği.
(bkz: komünist bıyığı)
beden üzerindeki idealist görünümden dolayıdır.
(bkz: komünist bıyığı)
(bkz: ülkücü bıyığı)
(bkz: ayran)
(bkz: bıyıkları olmayanların kendine erkek diyebilmesi)
muhtemel "kadınlar neden kaş alıyorlar" sorusu kadar saçmadır. ulan sana ne? derler. bıyık benim bıyığım, bıyık benim süsüm. yakışıyorsa bırakacaksın. yakışmıyosa ağda yaptır. bu kadar basit.
ayna karşısına geçince kendine ''of beee ne karizma oldum'' demek içindir.

(bkz: kadınları etkileme yöntemleri)
kızlara eşlik etmek olabilir.
dudak üstündeki yara izini gizlemek için de bıyık bırakılabiliyor kimi zamanlar!
Bıyığında kalan çorbayı hüpleterek içme zevki.
(bkz: abiler)
siyasi simgeleşmiş türleride bulunmaktadır. Bazıları sadece yakıştığı için bırakır.
Burak Özçivit bıyıklarıyla bir çıktı herkeste bıyık bırakma merakı başladı. yakışanı var yakışmayanı var abi bırakmasın herkes burak özçivit değil.
tarzları öyledir. belki öyle seviyordur. çok tartışmaya gerek yok.
(bkz: kadınlar niye oje sürer)
her şeye bi mantık ararsanız hayat yaşanılmaz olur.
küçüklükten beri hayalimdi, tv'de devrimci abilerin bıraktığını görünce imreniyoduk ee büyüdük bıraktık. Kızlar beğensin beğenmesin hiç umrumda değil be.
%97.9232.232 oranında özentilik.
bırakabiliyor olmalarıdır.
yakıştığını düşündüğü için olabilir. gayet normaldir.