bugün

Çok konuşanlarıda vardır bizzat şahit oldum.
erkekler az konuşmaz kadınlar gereksiz yere çok konuştuklarından erkekler az konuşuyor gibi algılanır.
Konuşmak için bize fırsat vermediğinizden dolayı.
Çok konuşanımız da var.
(bkz: ben)
Aslında en büyük çığlıklar susunca gün yüzüne çıkar biz erkeklerde böyleyiz işte.
Makul olduklarından.
Ben erkek değilim o zaman.
Az konuşup öz konuştuğumuz içindir.
hemen icraata geçebilmek için.
kadınlardan sıra gelmediği için, ya da yetiştirecek lafı olmadığından.
kadınlardan sıra gelmiyor çünkü.
Suçlu oldukları bir şeyler muhakkak vardır. Sizinleyken pek konuşmazlar çünkü, bazı konuların açığa çıkmasını kurcalanmasını istemezler. Ama başka ortamlarda bülbül gibi şakırlar ne hikmetse..
Benim çenem düşüktür hatta geveze diye isimlendirilirim. Ne yapabilirim seviyorum bu sanatı * herhangi bir konu hakkında saatlerce konuşabilirim dolu boş farketmez *
Ben hiç az konuşan bir erkek tanımadım, hepsinin çenesi düşük; o bakışları konuşan Cool erkekler sadece filmlerde, kitaplarda falan var. *

Ha bir de, bunlar gevezeliğin ortasında durup 'ya ben çok konuştum di mi, sıkıldıysan susayım' minvalinde sözlerle sizi yalancılığa sevk ederler; 'yok canım gayet keyifli, hem ben iyi bir dinleyiciyimdir' diye yanıtlayabilirsiniz.
ben mesela karşıdaki çok konuşuyorsa veya bir ortamda bir şey anlatılıyorsa susuyorum genelde.
Fırsatları olmuyor bazen..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar