bugün

kesinlikle öyledir. erkekler aptaldır,kadın ruhundan anlamazlar , mal gibi paralarını yedirtirler kendilerini kullandırtırlar şu erkekler gerçekten aptaldır. (bkz: ahahahahahahhahaha)
aptal kadınların çevresinde olan erkekler için geçerli olan gerçektir.
böyle bir gerçek yoktur. en akıllı işleri erkekler yapar, kadınlar ise pratik zekalı olmalarına rağmen duygusal davranırlar.
bırakın kızlar kendi aralarında eğlensinler.
he he öyle evet.
http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf
arada çakallar da çıkabilir dikkatli olmak lazım diyebileceğim önermedir.
(bkz: aşk acısı)
(bkz: tekme yemenin getirdikleri)
(bkz: bkz ile ayar vermenin dayanılmaz hafifliği)
erkekler kendilerini birşey zannederler, en iyi şeyleri onların yaptığını en zor koşullarda bile onlardan başka dayanıklı kimsenin olmadığını düşünürler. bunlar bile aptal olduğu gerçeğini ispat eden davranışlardır.
erkekler karşılıksız hiçbirşey olmaz tezini yalanlayan varlıkladır. öylekiçok nadide bir atasözü var (bkz: dünya kadar malın olacağına 250 gr amın olsun)
güzellik yeterlidir. erkekler zekaya bakmaz onlarda zeka olmadığı için.
(bkz: suçumuz sevmekse eğer evet aptalız biz)
kel göbekli kocası paraları nataşalarla yiyen şişko kıllı türk ev hanımı serzenişidir.
kimsenin akıllı olmadığı bir dünyada yaşıyoruz demektir..
fight clubtan gelsin.
" biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir nesiliz.. aradığımız şeyin başka bir kadın olduğunu sanmıyorum.. "
çirkinim ama ilgi çekmek istiyorum özel mesaj atsınlar götüm kalksın.

cümlesine eş anlam yüklemek isteyen kızın söylemidir.
aslında erkekler aptal değildir, sadece yapıları basittir, düz mantıktır çoğu. bunlar genetik yapılarıyla ilgili olan özelliklerdir.
aptal kızların bunu geç anladığı gerçeğinden iyi göründü gözüme.
aşık olduğu zaman ise doğru önermedir.
doğrudur. karının sırtından sopa karnından sıpa eksik olmayacaktır. insanlık karıyı bozar.
erkeklerin kadınları sadece temizlik çocuk yapma gibi işlerin dışında başka birşey becerememesi düşüncesi erkeklerin aptal olduğu gerçegini şiddetle tasvif eder.
http://a.imagehost.org/0973/682.jpg
saçmalamak bu olsa gerek.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
(bkz: desperate housewives)
bu başlığı açanın .feminst olduğu kadar , aptaldır.
ajdardan gelsin..
"ben aptal değilim. makine mühendisiyim.."