bugün

Uçkurunuza sahip çıkın piçler .
ne olursanız olun bir ingiliz erkeği olun.
deodorant kullanın bir de yuruyen kızların arkasından gözden kaybolana kadar bakmayın amk.
El ve burunlarınızı temiz tutun .
Her gordugunuz kiza agzinizin suyu akmasin.
hergün duş alın.
Kizlari bunaltmayin, fazla israrci olmayin.
çakın!!
bir erkek olarak; korunmasız toprakları koru, kadınların ve çocukların önünde asla tükürme.

(bkz: kaybedenler kulübü)
Duygusal, ben yandım, ben bittim, şu yalan dünyada gün yüzü görmedim, tülay geri dön, iyi ben şu köşede gidiyim sessizce ağlayım bari... havalarında olmayın. Güçlü olun.
(Öyleleri gerçekten kötü. Allah korusun. Evlerden ırak.)
sırf pahalı diye, şekil yapacam diye, tom ford black orchid isimli iğrenç şeyi üstünüze boca etmeyin amk.

şu kodumun parfümü yüzünden asansörlere binemez oldum lan. zengini orjinalini, fakiri çakmasını sıkmadan çıkmıyo evden, sanki kızılay dağıtmış gibi. hayır orjinali bari güzel koksa gam yemeyecem, o daha beter kokuyo. sindiği yerden de saatlerce gitmiyo amına kodumun kokusu.
yatakta kütür kütür, dışarda çikir çikir..
Erkeklikten önce insan olun. Bi zaman için uçkuru unutun yani. O zaman asıl erkeklik neymiş daha iyi anlarsınız.
kadınları dinleyin, göz teması kurun ama sonrasında kendi bildiğinizi yapın. unutmayın çenesini çalıştıramayan bir kadın ilgisini dinlermiş gibi yapan tokmakçısına verir. sonra boynuzum neden sivrilmiş diye ağlamayın...
şimdi buradaki bütün tavsiyelerin hiçbiri tamamıyla doğru olamaz bunu bi anlamalısın. bu hayata tavsiye almak için gelmedin bizzat kendin gör, gözlemle ve tecrübe et senden iyi ve kötü konumdakiler daima olacaktır, buna alış. kendi verdiğin kararlar için ne olursa olsun pişmanlık duyma o an şartlara göre düşündün ve o kararı verdin. pişmanlık sana hiçbirşey kazandırmayacak. ha o ilk cümlede dediğim şey varya işte o bu tavsiye için de geçerli.
sözlükteki kızlardan uzak durun..
hedefinize emin adımlarla yaklaşın ve;

-- naber gızım napıtdurun**

diyin.

hepsi ama hepsi salak saçma ve tutmayacak olan taktiklerdir. eğer tutuyorsa da daimi olmayacaktır. bunları okuyup da kız tavlamaya kalkışıyorsanız da allah sizin belanızı versin.

iki insanın bir şekilde birbirinden etkilenmesi gerekmektedir ve bu o dönemde her şey ama her şey olabilir.

"what makes you such an expert" dediğinizi duyar gibiyim. eğer dediyseniz de cevabım ;

-- i was born to be an expert

olacaktır. evet sırf bu repliği söylemek için yazdım bunu da
çok fakir edebiyatı yapmayın para elin kiridir para nedir ki vs..
Arkadaşlar parfüm sıkın.

Bol bol sıkın.
Saçlarınız her zaman temiz koksun.
Gidin kitap okuyun, spor yapın mk. Bu nasıl bi başlık
Artik kadınlara iyi davranın. Onları dövmeyin. Uzmeyin. Zorla dokunmaya kalmayın. S.kinizin kafasıyla değil vicdan ve aklinizla hareket edin.
Size tek diyeceğim gidin biraz kültürlenin.
"kadınlarınız sizin tarlanızdır, onlara istediğiniz gibi yaklaşın." ayeti yeterlidir.
birlikte olduğunuz kadınlara seni seviyorum deyip kenara çekilmeyin,ilgi gösterin.